weer op de rails te zetten. Dit lukte echter amper. Kansen waren zeldzaam voor de Oostrummers en die er waren (o.a. een penalty) werden gemist. Na de thee en een donderspeech kwam Oostrum een stuk frisser en feller uit de startblokken. Als het voetballend niet lukt dan maar knokkend. Heijen kreeq nu toch wat meer problemen om van het doel af te spelen en het was wach ten tot de gaten in de defensie zouden vallen. In de 64e minuut stak E.Broeren de bal door het hart van de Heijense defensie en H.Jeucken maakte oog in oog met de doelman geen fout, 1-1. Oostrum kreeg de grip terug op de wedstrijd en probeerde het karwei af te maken. Kansjes waren er maar het vizier stond niet scherp. Tevens heerste er die angst van die ene counter. Op het moment dat iedereen zich eigenlijk bij het gelijke spel wilde neerleggen was er het geluk van de ploeg die boven in staat. Een aanval over links werd door W. Bovend 'Eerdt teruggelegd en ingeschoten. Via de kluts kwam de bal voor de voeten van M. Derks die het leer via de doelman binnen schoot, 2-1. Heijen probeerde de bakens nog te verzetten en kreeg nog enkele kansjes mede door het warrige optreden van de leidsman. Tot de (verdiende) gelijkmaker kwam het tot opluchting van het Oostrumse keur korps echter niet. Na afloop bleven ook de witte zakdoekjes op zak ondanks dat de vertoning van de Oostrumse ploeg op z'n zachst gezegd matig was. Hierna werd tot afsluiting van 1998 nog een lekkere brunch bij de Karklingel genoten waarna de spullen opgeborgen werden voor het vervolg in januari Namens Oostrum 5 wens ik iedereen een fantastisch 1999 toe. Broeder Newin. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Gevraagd Een lieve oppas voor onze twee kinderen (9 en 5 jaar). Met ingang van 1 februari, de tijden/dagen in overleg bespreken. U kunt ons bereiken op tel.nr. 580 974 (liefst na 18.00 uur). 15

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15