b) op zaterdagavond om 19.00 uur of op zondagmorgen om 10.00 uur, indien niet gezongen f i5r- c) op zaterdagavond om 19.00 uur of op zondagmorgen om 10.00 uur, indien wel gezongen 35 d) rouw-en trouwdiensten, verwezen wordt naar het bepaalde onder 4 en 5 e) jubileumdiensten van maandag t/m vrijdag als reguliere dienst 15,- van maandag t/m vrijdag buiten de reguliere dienst 350,- op zaterdag en zondag buiten de reguliere dienst 465,- Versiering geschiedt voor eigen rekening. 3. Doopsel. Bij toediening van het H. Doopsel worden geen kosten berekend. Wel wordt een bijdrage gevraagd in de kosten van de doopkaars 20 - 4. Huwelijk. H. Mis - bij voldoende deelname kerkbijdrage - bij niet/onvoldoende deelname kerkbijdrage a) van maandag t/m vrijdag 350,-- b) op zaterdag buiten de reguliere dienst 465,- Bijdrage in de kosten van de trouwkaars 50,- Versiering geschiedt voor eigen rekening. Een trouwpaar, al dan niet in onze parochie wonende, komt voor de onder 1 genoemde vrijstellingsregeling in aanmerking, indien de ouders conform vastgestelde norm deelnemen aan de kerkbijdrage. Indien de ouders niet in onze parochie wonen en niet deelnemen aan de kerkbijdrage van onze parochie, dan geldt voor het in onze parochie wonen de trouwpaar de vastgestelde tweejaren-regeling. 5. Uitvaart. H. Mis a) bij voldoende deelname aan de kerkbijdrage b) bij niet/onvoldoende deelname aan de kerkbijdrage 350,- Vooravond-dienst a) bij overlijden tot de parochie behorende b) bij overlijden niet tot de parochie behorende 15 Versiering geschiedt voor eigen rekening. 6. Gemengd Koor. Bijdrage opluistering diensten door het Gemengd Koor 100, 7. Grafrechten. Verwezen wordt naar bij deze tarievenlijst gevoegde en daarvan deel uitma kende bijlage. 13 (lees verder op blz. 16)

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 13