gelukkig mens kan zijn om later 'n volmaakt, eeuwig geluk te verwerven. Peter en Marlie, blijven jullie, jullie kerstkind ook beschouwen als 'n groot ge schenk van God voor jullie. En als je daarvan doordrongen bent dat het 'n goddelijk, 'n hemels geschenk is, dan ga je er ook mee om als iets kost baars, dan krijgt het alle zorg en liefde van je. En later pluk je er de heerlijke vruchten van. Een kind dat zijn ouders, ook nog op latere leeftijd, veel vreug de bezorgt. Peter en Marlie, van harte proficiat met jullie eerste kind, met jullie 'kerstkind', daar moet toch wel iets moois uitgroeien. Moge DENNIS jullie grote liefde nog versterken en samen met hem 'n heer lijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan. uw pastoor. HARTELIJK DANK Heel hartelijk dank voor de vele Kerst en Nieuwjaarskaarten en de heerlijke, hartelijke wensen voor het Nieuwe jaar. Als die wensen in vervulling gaan, dan wacht me nog 'n heerlijk jaar in Oostrum. uw pastoor. TARIEVENLIJST R.K. PAROCHIE O.L. VROUW GEBOORTE OOSTRUM. In verband met aanpassing van enkele tarieven voor kerkelijke diensten wordt aandacht gevraagd voor het volgende. In de loop der jaren zijn voor diverse kerkelijke diensten tarieven vastge steld. Uitgangspunt bij die vaststelling is steeds geweest dat de tarieven bin nen onze parochie in redelijke overeenstemming zijn met de tarieven zoals die door het Bisdom worden geadviseerd en zoals die ook elders in het de kenaat en het Bisdom worden gehanteerd. Dit heeft thans geleid tot enkele aanpassingen, die in onderstaand overzicht zijn opgenomen. De tarieven, zoals vermeld in het overzicht, gelden met in gang van heden (januari 1999), uiteraard behoudens lopende afspraken. Voor nadere informatie omtrent een en ander kunt u desgewenst altijd kontakt opnemen met het kerkbestuur. 1. Kerkbijdrage. 95,- Deze is vastgesteld op dit minimum per jaar per gezin of financieel-economi- sche eenheid. Rouw- en trouwdiensten worden niet in rekening gebracht, indien voldaan is aan deze minimum-bijdrage in de twee voorgaande jaren. Voor zover de kerkbijdrage in de twee voorgaande jaren (gemiddeld) ligt beneden het vast gestelde minimum, wordt de feitelijk ontvangen bijdrage in mindering ge bracht op het dan verschuldigde tarief. De hier genoemde vrijstellingsrege ling geldt niet voor kerkelijke diensten bij gelegenheid van jubilea. 2. H. Missen. a) van maandag tot vrijdag op een gebruikelijk vastgesteld tijdstip en op zondag om 8.30 uur 15,- 11

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 11