Vrijdag 25 december 10.00 u. Rick Op den Camp, Luuk Gielens, Lennart Peeters, Willem Verheijen Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens Laten we in de Kersttijd heel dicht bij onze Dorpsgenote Truus Lemmens zijn. leder jaar hebben de bewoners van Oostrum haar nog een vorstelijk Kerstgeschenk kunnen aanbieden in de vorm van een bedrag geld dat haar persoonlijk wordt overhandigd. U kunt Uw bijdrage vanaf zaterdag storten in de offerblok in de Mariakapel. Vergeet haar niet. uw pastoor. 27 december - 3 januari Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 19.00 u Jan v.d. Berg Piet Litjens, overl. ouders Camps-Willems, Petronella Maria Kusters-v.d. Berg, Han Korendijk en overl. fami lie, (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Theij Vandevenne Piet Verheijen (met Rozenkransgebed) GEEN H. MIS Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten en ge nade in het jaar 1998, om Gods zegen in 1999. (Koor Harmony). NIEUWJAARSDAG Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de Parochie Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten en ge nade in het jaar 1998, om Gods zegen in 1999, voor 'n goedeuitkomst, (Gem. Koor) Zaterdag 19.00 u. Gest. jaardienst overl. familie van Heyster, overl. ouders Rutten zoon Gerard en Piet, Theij Vandeven ne, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wol ters, Pierre Wolters. Vrijdag 08.30 u 10.00 u Een gezegend 1999! Het jaar 1999 ligt nog helemaal open voor ons. We weten niet wat het ons allemaal zal brengen. Maar wat dit jaar ons ook brengt aan vreugde en lijden één ding is zeker: God gaat met ons mee, als wij tenminste Hem toelaten in ons leven, als Hij 'n voorname plaats in ons leven krijgt. Toen Mozes aan God vroeg "als dadelijk de mensen mij vragen: wie is het met wie je gespro ken hebt, hoe is zijn naam? Dan moet je dit zeggen: "Ik zal er zijn voor jullie en altijd, op Mij kun je rekenen". "Ik zal er zijn voor jou", mogen die woorden ons van de eerste tot de laatste dag van het jaar 1999 in de oren blijven klinken. Als we dit jaar aanvaarden in 'n gelovige levenshouding, zullen we 7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7