Proficiat en veel succes de volgende keer. Ook wensen wij iedereen een gelukkig nieuwjaar en veel rijplezier in 1999! Nobel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrum, december 1998 Wij willen iedereen bedanken die eraan heeft bijgedragen dat 9 december 1998 een onvergetelijke dag voor ons is geworden Tevens wensen wij u een Zalig Kerstfeest en een gelukkig en gezond 1999 Mevrouw Pingen-Engels kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Country line dansen in Oostrum Het uit Amerika overgewaaide Country line dansen is met name het laatste jaar erg populair geworden in Nederland. Ook in deze regio heeft dit geleid tot het ontstaan van een aantal verenigingen die het line dansen zeer inten sief beoefenen. Voor dit dansen hoef je niet persé een partner te hebben omdat in formatie gedanst wordt. Naast het line dansen worden er ook een aantal parendansen geleerd. Heb je geen partner- geen nood-, hiervoor wordt gezorgd! De "Red Valley Countrydancers" is een vereniging die inmid dels 3 jaar bestaat. De leeftijdsopbouw van de leden varieert van 18 tot 60 jaar. Kenmerk hierbij is gezelligheid en plezier in het dansen. De groep bestaat uit ongeveer 45 leden die iedere zondagavond naar de dansles komen waar onder begeleiding van een zeer ervaren instructeur we kelijks de nieuwste dansen worden aangeleerd. De diverse leden gaan ook geregeld naar de diverse dansavonden in de regio. Door omstandigheden wijkt deze dansgroep komende periode diverse malen uit naar Oostrum en wel naar "zaal De Karklingel". Indien u nieuwsgierig bent hoe dit gaat of u wil van de sfeer proeven, kom dan gerust een kijkje nemen op de zondagavond in zaal "de Karklingel" van af 19.30 uur tot 22.30 uur. Op 20 december, 3,10,17, 24 januari en 7 fe bruari 1999 is er dansles in Oostrum. Normaliter wordt deze dansles gegeven in Gemeenschapshuis "De Wis" te 17

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17