Baeste Karklingels en Karklingelinnekes, Zoals gillie wellicht wel het gehuuërt en gelaeze, is d'r dit jaor gen groeëte Boerebrulleft, mar nie getreurd d.n carnavalsdinsdag zal aevezögoëd ieën groeët fieëst wurre. Urn d'n dinsdag nij laeve ien te blaoze hebben wij ut ieën en ande bedocht urn de Aostrumse meense toch ennen dag kostelijk te amusieren. Urn de verandering kompleet te maken is ut aldewievebal umgedöpt tot Klingel-Aovend. Dit wort en alderwets gezellige boereaovend, een aovend ien stijl, waorien nostalgie en dorpse gezelligheid de ingrediënten vormen. Wij zulle öllie op de högte halde, dur öllie mit te laote kieke ien os vastelaovends keuke. Umdat ut alemol nij is motte wij veuraan beginne; De Bojjem. Dit zal gebeure op zaoterdag 6 fibrewaarie. We nemn daorvur en basis van boerekultuur, en groeëte scheut gein same mit en haffel carnaval en knaeje dit tot en fieëstig gehieël. Wij laote dit beslag dan en goej waek raöste zodat ut wat kan bekomme. Tot volgende waek bij wer en kiekske ien ös vastelaovends keuken. De kemissie De liedjesmiddag van de Karklingels van 3 januari '99 zal i.v.m. organisatori sche omstandigheden naar 'n andere datum verschuiven. In 't Oostrum's Weekblad van 7 januari '99 treft U de nieuwe datum aan. Fijne feestdagen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 22 November is er voor de paarden een concours in Meerlo geweest. Freek Meijling heeft hieraan deelgenomen en behaalde 2 mooie prijzen, namelijk een 1ste prijs en een NOBEL nieuws 8ste prijs. Ook is Freek in het weekend van 6 december naar Hegelsom gegaan en heeft ook daar een mooie 3de prijs gehaald. 12 December was er ook nog een concours voor de pony's in Meyel. Milou Berghmans is hier naartoe gegaan en haalde een keurige 2de prijs met 165 punten waardoor ze er weer een winstpunt bij kreeg. 19-20 december was er voor de pony's een concours in Meerlo. Milou Berghmans werd 5de met 156 punten en Tamara Wilmsen behaalde 158 punten, zij kregen beide een winstpunt. Jeanine Huybers haalde 148 punten, Denise Creemers 141 punten en Ellen Custers 154 punten en een 6de plaats. Marlies Huybers reed in de M2 en haalde alweer een mooie 1ste prijs met 171 punten wat haar 2 winstpunten opleverde.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13