7. Samenstelling commissies. 8. Benoeming penningmeester. 9. Herziening Oostrums Wegwijzer. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum van 10 november j.l. Deze vergadering staat enerzijds in het teken van het afscheid van 5 leden van de dorpsraad en anderzijds in de (her)benoeming van de nieuwe dorpsraad. In alfabetische volgorde nemen wij afscheid van: mw. Gerrie Achten- Geurts (lid vanaf 1982), Sj. Arts (lid vanaf 1990), Ton Kessels (lid vanaf 1989), S. Liebrand (lid vanaf 1986 tot 1997), Sj. Schuurmans (lid vanaf 1986, tevens penningmeester). Met een persoonlijk gericht dankwoord door de voorzitter nemen wij afscheid van hen. Als blijk van waardering wordt aan ieder een VVV-tegoedbon uitgereikt en aan de resp. echtgeno te/echtgenoot een bos bloemen. Tevens nemen wij na 6 jaar officieel af scheid van mw. M. Holtackers-Driessen als lid van de redactie van 't Oos trums Weekblad, tevens correspondentieadres. Ook zij ontvangt een VVV- bon. De dorpsraad in nieuwe samenstelling voor de periode 1998-2002 is als volgt (in alfabetische volgorde): Dagelijks Bestuur: Harrie Holtackers (voor zitter), Jan Janssen (secretaris), penningmeester (vacature). Overige le den: Peter van Abswoude, mw. Maria van de Boogaard-van Asseldonk, Jan Derks, Martien Frederix, mw. Jo Hermans-Niessen, mw. Annelies de Kleijn-Nelissen, Theo Linskens, Toon van Soest, mw. Lenie Tromp-Brand, Henk Valckx, Henk Vermeulen. Sj. Schuurmans zal de financiële zaken van het boekjaar 1998 nog afwer ken. Wij streven ernaar zo snel mogelijk in de vacature van penningmees ter te voorzien. Voorzitter spreekt de hoop en verwachting uit op een goede onderlinge sa menwerking. De komende jaren staan enkele belangrijke zaken op de agenda, waarbij wij als dorpsraad direct of indirect betrokken zijn zoals: eventuele verplaatsing sportpark "de Spar", realisering wozoco-complex, herinrichting dorpsplein, invoering KEERpunt, nieuwbouw TBS-kliniek maar vooral totstandkoming nieuw bestemmingsplan. Zaken waarbij inten sief overleg met gemeente aan de orde is. Besloten wordt om met gemeente contact op te nemen om te komen tot een herziening van het reeds jaren bestaand verlichtingsplan. In de voor bije jaren is meerdere malen aangedrongen op bijstelling in het kader van verkeersveiligheid. De indruk bestaat dat thans een verruiming in opvatting heeft plaatsgevonden: in dat verband wordt verwezen naar de gerenoveer de Wester Thienweg. 3 r

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3