topscorers. Zo ook de V.V.O.-veteranen en jarenlang is deze competitie ge wonnen door M. v. Rhee, met of zonder veel tegenstand. Dit jaar echter gaat het met Math iets minder maar met een ander stukken beter zodat de titel, dit jaar, Math weieens voorbij kon gaan. Hijzelf heeft de hoop ook al opgege ven daarom stond hij zaterdag als vrijwilliger in het doel. De wedstrijd van zaterdag ging tegen het altijd moeilijk te bestrijden Oirlo en eerlijk is eerlijk meestal gingen de punten naar Oirlo. Deze wedstrijd was het Oostrum dat het beste uit de startblokken kwam en na enkele minuten was het gelegen- heidsspits P. v. Abswoude die een riante kans kreeg, maar helaas trof hij de lat. Toch was het Oostrum dat op voorsprong kwam. Sjef v. Rooij wist op de rand van het 16-meter gebied de bal te bemachtigen, zijn schot richting doel werd onderschept door Wim Aerts die de bal de juiste richting gaf! 1-0. Oost rum ging door en creëerde nog enkele kansen maar helaas. Toch bleven wij doorgaan en toen W. Aerts vanaf de achterlijn mocht doorgaan van de goed fluitende H. Rutten en de bal voor het doel bracht was het P. v. Abswoude die de 2-0 inkopte. Toch was het laatste doelpunt van deze eerste helft voor Oirlo toen een middenvelder alleen doorging en doelman Math v. Rhee, kansloos liet. Na de rust een heel andere wedstrijd en kwam Oirlo al snel op 2-2. Oostrum kon hierna niet veel meer doen dan deze gelijke stand over de tijd heen te helpen want nu was het Oirlo dat de meeste strijd op de grasmat bracht, maar gelukkig voor Oostrum konden de groen-witte uit Oirlo niet meer scoren. Ook niet toen de spits alleen op onze doelman afging, maar met een katachtige redding wist Math een doelpunt te voorkomen zodat we allen huiswaarts konden met een gelijkspel wat gezien de uitslagen van de laatste jaren een mooi resultaat is voor ons V.V.O. 'n vette Haan Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 14 Jr •5T7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14