belangeloos hiervoor hebben ingezet. Dat geldt ook voor hen, die hun huis of gebouw openstelden voor het publiek en hen lieten kennisnemen van vele bezienswaardigheden ingrijpende restauratie, fototentoonstelling, kerkschatten (Parochiekerk en Paschalis). Kermis 1998 is goed verlopen. Het weer werkte niet mee. Vernomen werd van de exploitanten dat zij jaarlijks graag naar Oostrum komen. Er zijn nooit problemen met bezoekers. Opgemerkt wordt dat naar verwachting in 1999 de kermis maar ten dele op het dorpsplein geplaatst kan worden i.v.m. nieuwbouw wozoco-complex. De aangrenzende Mgr. Hanssenstraat biedt voldoende mogelijkheden. Het verkeer kan gemakkelijk omgeleid worden. De kermis blijft in de dorpskern. Een andere kermisopstelling is bespreekbaar. Het comité Aostrum 2000 werkt hard aan de realisering vna haar plannen. Van een groots vuurwerk bij de jaarwisseling wordt afgezien; te kostbaar. "Oostrum zal tijdig geïnformeerd worden over de opzet. Vernomen wordt dat de besprekingen over de eventuele verplaatsing van het sportparkde Spar" nog niet tot de beoogde resultaten hebben geleid. Bij sommige verenigingen blijkt behoefte te bestaan aan een onderlinge gedachtenwisseling over gemeenschappelijke onderwerpen bv. het toene mende tekort aan vrijwilligers; financiële aangelegenheden. Geïntereseerde verenigingen zullen zelf onderling afspraken maken. De aandacht wordt erop gevestigd dat in de dorpsraadvergadering van 10 november a.s. de dorpsraad in nieuwe samenstelling zal worden be noemd. Er zijn nog enkele vacatures. De jaarlijkse intocht van Sinterklaas zal plaatsvinden op zondag 22 no vember a.s. De aankomst van de Sint per trein vindt weer plaats op de los- wal van NS; ingang Mgr. Hanssenstraat. Sint zal worden verwelkomd door de feestvierende kinderen met hun ouders, leden van het sinterklaascomi té, de harmonie. In een open landauer zal de stoet zich vervolgens naar het gemeenschapshuis begeven. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 10 november in het gemeen schapshuis; aanvang 20.30 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 07 nov. 09.30u. Oud papier ophalen papierophalers: R. Peeters, R. Basten, N.v.d. Mortel, A.C.Liebrand, G.Linders, M. Kessels, F. Euwes, N. Versteegen, S. de Kleijn, R. Boreas, O. Pijpers, M. Lepsi,K.Hermans oOOSTRUM HARMONIE0 5 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5