Collecte Nederlandse Brandwonden Stichting 25 tot en met 31 oktober 1998 Gelukkig kennen de meeste mensen niet de pijn van een verbrandings slachtoffer. Maar iedereen heeft zich wel eens gebrand aan een hete pan of aan kokend water en weet daardoor hoe pijnlijk zelfs een kleine brandwond kan zijn. Ondanks dat de behandelingsmethoden voor brandwonden de af gelopen jaren sterk verbeterd zijn, is het genezingsproces van een brand wondpatiënt nog altijd langdurig en pijnlijk. Sinds 1971 zet de Nederlandse Brandwonden Stichting zich in voor brandwondslachtoffers. Dankzij deze in zet en de financiële giften van vele Nederlanders is er in de afgelopen jaren grote vooruitgang geboekt bij het verbeteren van de behandeling, maar ook bij het voorkomen van brandwonden. Zolang er echter slachtoffers zijn, blijft er geld nodig voor voorlichting en onderzoek! Daarom doet peuterspeelzaal 't Rommelhofke" net als andere jaren een dringend beroep op u om het werk van de Brandwonden Stichting te steunen, door een bijdrage te geven aan de collectant die in de collecteweek van 25 tot en met 31 oktober bij u langskomt. Alvast bedankt namens peuterspeelzaal't Rommelhofke". -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maria Basisschool Oostrum Watermolenstraat 3 5807 BJ Oostrum Hallo jongens en meisjes, Er zal dit jaar, op 11 november, een grote optocht gehouden worden voor Sint Maarten. We nodigen jullie allemaal uit om hierin mee te lopen. Sint Maarten zal zélf de optocht voorgaan. Als goed gebruik mag iedereen die meeloopt met de optocht zijn of haar eigen lampion meedragen. De optocht start om 17.30 uur vanaf het schoolplein. Verder is de route: Randenrade, Vlasakker, Geysterseweg, Witte Vrouwenstraat, Valkenkampstraat, Mgr. Hanssenstraat oversteken en verzamelen op het grasveld tussen de kerk en het parochiehuis. Daar zal dan het vuur branden en zullen warme chocomel en wafels worden uitgedeeld aan iedereen! De Oudervereniging 9 't Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Lb a tel.: 0478 - 588503 Stel, het is je eigen vel... BRANDWONDEN STICHTING NEDERLANDSE

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 9