Leden, hun partners en donateurs (2 personen per donateurskaart) hebben vrije toegang tot deze avonden. Voor anderen bedraagt de entree 6,- per persoon. Rondom afgelopen zaterdag zijn bestuursleden van de Harmonie rondgegaan met donateurskaarten. Misschien was u niet thuis of wilt u als nog een donateurskaart hebben dan kunt u kontakt opnemen met een van de bestuursleden. Wij willen u verzoeken tijdig aanwezig te zijn op de con cert- en toneelavonden; het programma begint om 19.45 u. Wij willen iedereen bedanken die bijgedragen heeft aan de donateursaktie van dit jaar en graag tot ziens op een van de concert en toneelavonden, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Spellenmiddag Op woensdag 4 november a.s. houden we i s q een spellenmiddag in de Karklingel voor l\ D KJ alle 50 plussers van Oostrum. Dn Aanvang twee uur. LIMBURG Er is gelegenheid verschillende spellen te spelen o.a,. sjoelen, darten, biljar ten, kaarten, rummycup en andere. Ook willen we in Oostrum het koersbal- len promoten door de gelegenheid te geven met dit spel kennis te maken. In bijna alle dorpen van de gemeente Venray zijn koersbalclubs die zeer en thousiaste deelnemers hebben. Om tot oprichting van een club in Oostrum te komen hebben we minstens 12 deelnemers nodig. Op deze middag zal deze sport die uitstekend geschikt is voor ouderen worden gedemonstreerd en kunt U proberen hoe dit wordt gespeeld. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitwisselingstoernooi voor de jeugd Op 15 november a.s. organiseert de tennisvereniging van Oostrum een uitwisselingstoernooi voor haar jeugdleden met de tennisvereniging van Vierlingsbeek. Het toernooi begint om 10.30 uur op sportpark Sparrendreef te Oostrum. C3 Alle spelers worden gemixed. Aanmelden tot en met 8 november. Geef je via onderstaand strookje op bij: (ook degenen die zich al mondeling hebben aangemeld) Henny van Dijck, Kloosterstraat 15 of Diny Derks, Randenrade 59. Uitwisselingstoernooi Naam: Leeftijd: 7 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7