nobel nieuws Oliebollenaktie Oliebollenaktie Oliebollenaktie Elk jaar komt landelijke rijvereniging en ponyclub NOBEL bij u aan voor de verkoop van oliebollen. Ook dit jaar geven wij weer acte de presence. Reserveert u alvast woensdagavond 11 november 1998. Vanaf 18.00 uur ziet u onze leden bij u verschijnen met oliebollen. De kosten per zak van 5 oliebollen komen uit op 2,50. Wij spreken de hoop uit dat de oliebollen u goed mogen smaken en wij zijn u bijvoorbaat erkentelijk als u onze aktie steunt met uw aankoop. Het geld is bestemd voor de instandhouding van onze vereniging. Met name onze jeugd kan dan op financieel acceptabele wijze de ponysport beoefenen. Het bestuur van LR en PC Nobel Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Toneelvereniging De Vlasbloem Aan alle jongens en meisjes van groep 6, 7 en 8 van de basisschool Het is weer bijna zover, het jaarlijks concert- en toneel weekend staan voor de deur. Op zaterdag 31 oktober a.s. houden wij, toneelvereniging de Vlasbloem, onze Generale Repetitie. Om de jonge toneelliefhebbers ook een kans te geven om te komen kijken, lachen en genieten van ons toneelspel: "meisjes die vragen worden over geslagen" nodigen wij jullie van harte uit op onze generale repetitiemiddag op zaterdag 31 oktober om 16.00 uur in het Gemeenschapshuis van Oostrum. Toegangsprijs voor deze middagvoorstelling is twee gulden. Wij hopen een heleboel jongens en meisjes te zien op zaterdag 31 okt. a.s. Groetjes en tot ziens, Toneelvereniging de Vlasbloem uit Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15 «2=3

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 15