09.00 u. Voor 'n goede uitkomst (Met Rozenkransgebed) Zaterdag 19.00 u. Pierre Jacobs en overl. familie. Pierre Vandevenne en Truus Vermeulen. Herman de Kleijn, overl. familie Hermans-v.d. Berg en Joosten-v.d. Berg, Toon Peren boom, gest. jaardienst overl.ouders Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Daan en Derik Gloudemans, Jorn en Lars Kessels Zondag 08.30 u. Job Euwes, Luuk Gielens, Lennart Peeters, Willem Verheijen 10.00 u. Mieke van Bracht, Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Kleijn Volop vreugde en dankbaarheid om hun tweede of derde kind Ik heb weer drie geboortekaartjes voor me liggen. Het eerste kwam van John en Petra van Bergen-Swinkels-Jofferspas 13; een zoontje :Gijs' broer tje van Joost. Het volgende kwam van Toine en Bernadette van Gasteren-van Gils van Mgr. Hanssenstraat 52, een zoontje PAUL, broertje van Rosalie en Annabel. Het derde geboortekaartje kwam van Hans en Jacqueline Weijs-Verheijen, van Randenrade 51, een zoontje STEF, broertje van Marivi. Het waren weer heerlijke kaartjes: vol vreugde en dankbaarheid sprak uit die kaartjes, overgelukkig met hun tweede of derde kind. Hun gedachten zou je ongeveer in het volgende samenvatten: "Kind jij bent een levend wonder, geboren uit Gods hand en uit onze liefde. Eens was jij een eindeloos verlangen, een verre hoop, een onvoltooide wens. Jij was de droom van geven en ontvangen, geheim van eenheid tussen God en Mens. John en Petra - Toine en Bernadette - Hans en Jacqueline van harte profi ciat met jullie droom die in vervulling ging, met jullie nieuwe rijkdom. God heeft deze kinderen aan jullie toevertrouwd, 'n heerlijke opgave en dat moet jullie toch wel tot grote dankbaarheid stemmen. Heel zeker ook tegenover God, dat jullie dit kind moogt opvoeden voor Hem, Hij heeft dus 'n groot vertrouwen in jullie. Maak er iets moois van, en met Gods hulp zullen jullie daar zeker in slagen. Ik wens jullie daarin ook veel succes en veel vreugde. uw pastoor 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5