Programma zaterdag 24 oktober: Beker IVO A1 - Oostrum A1 14.00 vertr. 12.30 Competitie Oostrum D2 - Vitesse'08 D4 09.30 4 tegen 4 Oostrum F1 bij EWC vertr. 09.15 Oostrum F2 bij Kronenberg vertr. 09.00 Oostrum 1 - Kronenberg 13-0 Oostrum speelde afgelopen zondag een aardige pot, maar het publiek moest toch wel even wachten op de eerste doelpunten. De eerste helft was niet geweldig, maar leverde toch wel enige kansen op voor beide ploegen. Zo kropen de gasten door het oog van de naald bij o.a. schoten van Marcel Holtackers en werden ook door de Kronenbergse aan vallers te onzuiver afgewerkt. De ruststand van 0-0 was dan ook terecht. De tweede helft creëerde Oostrum een overwicht en kwamen de gasten nog maar zelden gevaarlijk voor het Oostrumse doel. Al na 12 minuten kon Bas Kessels dit overwicht uitdrukken in een doelpunt, nadat hij zich vrijspeelde in de 16. Drie minuten later werd Marcel Holtackers neergelegd binnen de 16 en kon Bram Broeren middels de toegekende penalty de voorsprong vergroten naar 2-0. Hierna bleef Oostrum de wedstrijd domineren en maakte Kronenberg het zichzelf extra moeilijk door veelvuldig commentaar op de goed leidende scheidsrechter. Door de vele blessures moest de scheidsrechter tijd bijtellen en zodoende kon Bas Kessels ruim 10 minuten na de officiële speeltijd de 3-0 op het sco rebord zetten. Zo eindigde deze wedstrijd op een fraaie herfstdag in een verdiende over winning voor de thuisclub. Het spel is nog niet terug op het niveau van de bekerwedstrijden, maar door veel inzet en op de juiste momenten te scoren, kunnen ook wedstrijden gewonnen worden. Volgende week is het inhaal met misschien een vriendschappelijke wedstrijd voor De Oostrummers. De wedstrijdbal werd geschonken door: Arts Schildersbedrijven De vergadering met de scheidsrechters gepland voor vrijdag 23 oktober gaat niet door. 12

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 12