NATIONALE VERENIGING Help de Zonnebloem met 18,- per jaar. Regionale Zonnebloemafdeling Venray werft samen met plaatselijke afdelingen ondersteunende leden. De rest van je leven in een rolstoel of in bed doorbrengen? Altijd tussen vier muren zitten? Bijna nooit bezoek krijgen? Nooit alleen een uitstapje kunnen maken of op vakantie gaan? U zult er niet altijd bij stilstaan. Dit is echter voor vele duizenden langdurig zieken, lichamelijk gehandicap ten en hulpbehoevende ouderen in Nederland de dagelijkse realiteit. Ten minste als ze de Nationale Vereniging de Zonnebloem nog niet kennen. De Zonnebloem kan helpen, zij kan wat doen aan het gebrek aan sociaal contact, recreatie en ontspanning. Ook de vrijwilligers van de Zonnebloemafdelingen in de regio Venray gaan regelmatig bij deze mensen op bezoek, ongeacht hun levensbeschouwing. Via allerlei activiteiten zorgt de Zonnebloem bovendien voor de broodnodi ge ontspanning, recreatie en vakanties. Wij kunnen dit belangrijke werk echter niet zonder uw financiële steun. U helpt ons door voor 18,- per jaar ondersteunend lid te worden. U maakt hiermee het totale Zonnebloemwerk mogelijk. De Zonnebloem heeft als een van de eerste organisaties het keurmerk van het Centraal Bureau Fondsenwerving ontvangen. Het garandeert een juiste besteding van uw bijdrage. Binnenkort wordt een brief over dit onderwerp huis-aan-huis bezorgd. Bent u reeds ondersteunend lid van onze vereniging dan geldt deze brief na tuurlijk niet voor u. Bent u nog geen ondersteunend lid, dan wordt in de periode van 12 tot 16 oktober contact met u opgenomen met de vraag of u zich als ondersteunend lid bij de Zonnebloem wilt aansluiten. Daarnaast hopen de afdelingen door deze aktie ook op het spoor te komen van enke le gemotiveerde mensen die goed naar mensen kunnen luisteren en die na wat uitgebreidere informatie wellicht vrijwilliger van de afdeling willen worden. Wij hopen op uw steun. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de regionale voorzitter dhr. Hans Visscher, tel. 514 768 of van uw eigen plaatselijke afdeling 581 120. 21 de zonnebloem

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 21