Rozenkrans voor het leven In vele landen zal de internationale Rozenkrans voor het leven gebeden wor den. Wij doen dat in Oostrum op zaterdag 10 oktober. Om 11 uur zal het Al lerheiligste in onze kerk worden uitgesteld, en bidden wij voor de ongeboren kinderen. Wij hopen dat velen met ons zullen meebidden voor de bekering van aborteurs en de artsen die hieraan meewerken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrum, 25 september 1998, Aan de leden van de Oostrumse Organisatie voor Oostrumse Zelfstandige Ondernemers, organisatie Betreft: uitnodiging ledenvergadering ondernemers Hierdoor nodigt het bestuur U uit voor onze ledenvergadering, die zal plaats vinden op Woensdag 7 oktober a.s. in Restaurant Bowling Venray, Mgr. Hanssenstraat 10 te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Wij vertrouwen op een goede opkomst. Met vriendelijke groeten, Namens het bestuur van de OOZO, J.W.M. Janssen, secretaris. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen van de vergadering van 27 mei j.l. 3. ingekomen Stukken Mededelingen. 4. Bestuursverkiezing. Aftredend en wederom herkiesbaar de heer Math. Arts (penningmees ter). Het bestuur stelt Math. Arts weer kandidaat. 5. Sponsorovereenkomst V.V.O. OOZO. 6. Financieel overzicht gezamenlijke publiciteit. 7. Adverteren in wijkkrant Landweert. 8. Eventuele benoeming OOZO - lid in "omwonendencommissie TBS-kli niek". 9. Halfjaarlijks overleg (13 oktober) B&W met afgevaardigden van de onder nemersverenigingen in de gemeente Venray. 10. Rondvraag. 11 .Sluiting. Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum Telefoon 0478-583555 KvK Venlo 166110 7 Zelfstandige

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7