Zaterdag Zondag 08.30 u. 10.00 u. Oud papier op verzamelplaatsen per straat. Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 09.30 u. haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u het oud papier (geen plastic, tempex of ander afval) goed verpakt en tijdig aan de straat te zetten. Graag het papier zoveel mo gelijk per straat op een plek klaar zetten (bijv. hoek van de straat, midden van de straat). Wij rekenen op uw medewerking. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 3-11 oktober 10.00 u. Thei Hendrix, voor de overl. van de voormalige Bakkersvereniging van Venray, overl. ouders van Arsen-Loonen, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters Overl. familie Kessels-Verheijen Gest. jaardienst Aleida Claessens-Teeuws en Albert Claessens, Petronella Maria Kusters-v.d. Berg, Peter Clephas, t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum voor haar bijzondere bescherming en genezing (Koor Harmony) Gest. jaardienst Martinus Verheijen en echtgenote (met Rozenkransgebed) Tot bijzondere intentie (met Rozenkransgebed) Voor Priesterroepingen Plechtig Lof met rozenkransgebed (Gem. koor) Voor 'n zieke (met Rozenkransgebed) Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven. Voor 'n goede uitkomst Theij Hendrix, gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Misdienaarsbeurten Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Zaterdag Zondag 19.00 u. 08.30 u. Job Euwes, gebr. Kessels, Willem Verheijen Chantal Lenssen, Maren de Boer, Kelly Willems, Floortje Gloudemans 10.00 u. Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wij nen, Peter Fleurkens Maandelijkse Collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Warm aanbevolen. 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5