Broeren zelfs scoren. Na een lange rush en een één-twee door het hart van de verdediging werd de 1-4 op het scorebord gezet. Ook hierna waren er vele mooie aanvallen en dito kansen. De thuisploeg mocht niet klagen en de 2-4 die 3 minuten voor de rust gescoord werd, deed enigszins geflatteerd aan. Mocht Geijsteren nog aspiraties hebben voor de 2e helft, dan werden deze snel aan flarden geschoten. In de 46e minuut kon Bob van Mil op aan geven van Mark van Dijk Oostrums 5e treffer binnenschieten (2-5). Hierna werd het allemaal wat minder en werd het nivo van de 1 ste helft niet meer gehaald. Oostrum bleef wel de betere ploeg, maar het sublieme van de 1ste 45 minuten was toch niet meer aanwezig. De slotfase van de wedstrijd deed het publiek nog even opveren. Eerst was het invaller Patrick Verheijen die na kappen en draaien in de 16 meter, de stand op 2-6 bracht. Drie minuten later pikte Bas Kessels zijn doelpunt mee en bracht de stand op 2-7. Oostrum won dik verdiend en geenszins geflat teerd, maar moet er rekening mee houden, dat het komende zondag tegen TOP niet zo makkelijk zal gaan. 27-09-98 Oostrum 5 - Vitesse 6 0-0 Tegen Vitesse 6 werden de eerste punten van het nieuwe prille seizoen al weer verspeeld. Vitesse bleek een goed voetballende ploeg met enkele ge vaarlijke spelers. De opening was geheel voor de oranjehemden. Met vlotte combinaties werd het Oostrumse doel onder druk gezet. Oostrum was in het begin vooral veel te lief. De duels werden maar af en toe aan gegaan. Na een dikke twintig minuten kwam Oostrum wat meer in het spel en het gevolg was een snelle wedstrijd met een op en neer golvend spelbeeld. De kansen werden aan beide kanten gemist zodat de brilstand ook bij de rust nog op het bord stond. Na de rust was Oostrum de ploeg die voor de volle drie pun ten ging. Het nivo van de wedstrijd was weliswaar niet groots, de spanning compenseerde dit enigszins. Dat er niet gescoord werd lag aan het uitste kende keeperswerk van beide kanten. Een doelpuntloze remise was het ge volg en achteraf gezien hadden beide ploegen ook geen recht op drie pun ten. Oostrum is nu een weekje vrij en moet zich dan opladen voor de volgen de wedstrijd. Hopelijk gaat het dan wat beter. Broeder Newin Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 14 v ■yylylyl 'y'y. V.W.V.V.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14