limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Vogelkransen maken Plaats: Datum: Aanvang: Opgave: ADOR gebouw Oostrum woensdag 30 september a.s. 20.00 uur - Op maandag 21 september en vrijdag 25 september tussen 18.00 en 20.00 uur bij Annie Rutten, Vennenweg 1 te Oostrum, tel. 581 113. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen t/m vrijdag 25 september. O.l.v. Annie Rutten en Martine Weys gaan we voor de winter voedzame kransen maken voor de vogeltjes. Hiervoor hebben we o.a. nodig: - strokrans 30 cm doorsnee of groter - mos, tylansia of spagnum - vetbolletjes, pinda's - maiskolfjes, zonnepitten - zaaddozen van zonnebloem en - noten, appels, rozebottels Uiteraard hoeft u bovenstaande voorwerpen niet allemaal mee te brengen (wel de strokrans), maar datgene wat u gemakkelijk kunt verkrijgen, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 8 oktober 1998 komen onze leden rond 18.00 uur loten aanbieden. U steunt hun club door ook een lot te kopen Doe mee met de Grote Club-Aktie Bijvoorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum L. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 26 september - 4 oktober Zaterdag 19.00 u. Gest. jaardienst overl. ouders Tijssen-Peeters, Piet Verheijen, Nel Basten-Janssen, Piet Custers, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Overl. familie Kessels-Verheijen 10.00 u. Gest. jaardienst overl. ouders Volleberg-Litjens, overl. ouders Camps-Willems, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie (Herenkoor), jaardienst Han Korendijk en overl. familie ^$esloteO

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5