x o x - X LIMBURG Collecte Beatrixfonds Deze collecte die in de afgelopen week werd gehouden door diverse leden van de KBO-Oostrum heeft opgebracht een bedrag van 1.087,—. Hartelijk dank aan alle gevers en collectanten. Ouderensoos Deze is intussen weer van start gegaan. Alle 50-plussers kunnen terecht op woensdagmiddag van twee tot vijf uur in café De Karklingel. Loop gerust eens binnen en maak het gezellig. Volksdansen In tegenstelling wat wij eerder berichten begint het volksdansen niet om twee uur maar om kwart over drie in het Gemeenschapshuis op donderdagmid dag. Wilt U nog meedoen dan bent U van harte welkom. Bij het begin van het nieuwe seizoen is het een geschikte tijd om te starten met deze activiteit in het kader van Meer Bewegen voor Ouderen. Bovendien heel gezellig in de groep. 50 plus Beurs en Deze wordt dit week-end gehouden in het Jaarbeursgebouw te Utrecht. Ge opend op 25, 26 en 27 september telkens van 10.00 tot 18.00 uur. Er is veel te zien en informatie over alle thema's die voor ouderen interessant zijn. Excursie Witte Vennen Ongetwijfeld zijn vele van onze leden benieuwd hoe dit recreatiepark zich ontwikkeld. Op verzoek van enkele leden willen wij U in de gelegenheid stel len tot een bezoek aan dit park en wel op vrijdag 2 oktober a.s. om twee uur verzamelen bij de ingang. Om een en ander goed te kunnen regelen worden deelnemers verzocht zich van te voren aan te melden bij dhr. J. Derks, tel.nr. 581 391. Wij vijf gulden en U een winnend lot Waag een kans voor een eigen Oostrumse Vereniging. Donderdag 8 oktober 1998, rond 18.00 uur. I Bijvoorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum 'l I 23 i KBO

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 23