Recreant opgelet!!!! Aanvulling van ons Recreantenteam zou zeer welkom zijn! We kijken uit naar een nieuwe recreant. Leeftijd en korfbalervaring niet relevant. Je moet elke woensdagavond beschikbaar zijn voor training of wedstrijd en dol zijn op teamsport en wekelijks sportief gezellig avondje!!!! Kom gerust eens meedoen, vanaf 09/09/98 op sportpark De Spar van 20.00 tot 21.00 uur. Graag vooraf even bellen naar: Magda v.d. Munckhof, tel. 589 799. Grote Clubaktie: Korfbalvereniging Oostrum doet weer mee met de Grote Clubaktie op don derdag 08-10-1998!!!! Verkoop start om 18.00 uur door leden KVO. Adres: Binnenhof 17 te Oostrum. Alle leden (behalve Welpen) krijgen nog persoonlijk bericht over deze aktie! Welpen. De gevorderde groep van Annet en Marieke! Het toernooi op 19/9/1998 te Ysselsteyn is goed geslaagd. Er waren Wel penteams uit Leunen, Oirlo, Castenray, Merselo, Ysselsteyn en Oostrum. Er waren vele Welpen die op dit toernooi voor de allereerste keer een echte korfbalwedstrijd speelden!!! Onze Welpen hebben een leuke dag gehad met ballonnen oplaten, spelletjes en ranja... En ze hebben twee van de vier wedstrijden gewonnen! Na de eerste wedstrijd wisten ze al prima wat te doen met aanvallen, verde digen en doelenmoeilijk hoor.... Lisanne Tonnissen weigerde te spelen tegen Oranje-Wit. Vast en zeker om dat ze familie in Leunen heeft wonen Anne Verheijen, Mandy en Debby Ouderland hadden als oudsten en meest ervaren korfbalsters heel wat balcontacten. Hilde Gösgens kon al prima vrijlopen en ballen vangen en aangeven. En Maud Willems was keigoed in het volgen van haar tegenstandster, ze kwam er echt niet langs! Aan Manon Valckx hebben we ook gedacht door ook voor haar een ballon op te laten! Het was een leuke start van de Welpen-competitie, de sfeer was heel ont spannen, bij de Welpen gaat het vooral om plezier in korfballen en is nog niet op prestatie gericht. Annet en Marieke, jullie trainingswerk is goed. Dat kon je merken aan de manier van spelen van de Welpen. Bedankt! P.S. Als het ballon-kaartje wordt teruggezonden door de vinder, dit kaartje s.v.p. aan je leidster, Monique Wilms, afgeven. Tot de volgende keer, Monique Wilms en Trudy Tonnissen (begeleiding), -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17