BW 3 - Oostrum 5 2 - 5 (1 -1 We zijn er weer. Na de lange zomerstop ben ik net als de complete selectie weer gereed om U als trouwe lezer weer een seizoen Oostrum 5 en dus ook een seizoen Broeder Newin voor te schotelen. De technische leiding is in de zomermaanden erin geslaagd de selectie op peil te houden en zo met dezelfde groep weer aan de slag te gaan. Na een wat matige oefenstage was er bij het begin van de competitie alweer meteen een flink karwei in de vorm van BW 3 in Blitterswijck. Vooraf werd gedacht aan een moeilijke pot maar al snel bleek dat Oostrum een maatje te groot was voor de tegenstander. Door enkele afwe zigen was de selectie ook nog aangevuld met E. van Leendert en T. Pelzer die beiden een goede indruk maakten. Al in het begin kreeg Oostrum een paar goede kansen maar men moest wachten tot de 19e min. voordat de doelpunt- jingle gestart kon worden. T. Pelzer bediende op links P.v.Abswoude die zijn directe tegenstander mooi het Blitterswijckse bos instuurde en goed afrondde, 0-1. Oostrum dicteerde ook hierna het gebeuren en BW mocht de handjes dichtknijpen dat de schade tot 0-1 beperkt bleef. BW kwam toch terug in de wedstrijd. De goed keepende H. Achten werd op slag van rust verslagen toen de Oostrumse defensie even net niet attent genoeg was bij een van de schaar se tegenstootjes. Met 1-1 ging men de rust in terwijl Oostrum toen de wedstrijd al beslist had moeten hebben. Na de rust zette Oostrum echter meteen alles op een rij en bouwde aan de overwinning. T. Pelzer mocht in de 51e min. zo maar aanleggen en diegene die hem een beetje kennen weten dan al dat je dat beter kunt vermijden. Een striemend schot verdween in de benedenhoek, 1-2. Kort hierna werd T. Pelzer gelanceerd en deze rondde koel af 1-3. Weer een fractie later leek het 1-4 te worden maar deze treffer werd door dubieuze redenen afgekeurd. Toch werd het 1-4 want nadat P. v. Abswoude binnen de beruchte lijnen was neergeschoffeld benutte wederom T. Pelzer de toegeken de pingel. T. Pelzer had er overigens zin in gekregen en kegelde uit een corner ook nummertje vijf snoeihard tegen de touwen. Oostrum kreeg nog kansen ge noeg om dubbele cijfers te halen maar dit bleef BW bespaard. Dat het in de slotminuten nog 2-5 werd was alleen voor de overbekende statistieken. "Een mooiere opening van het seizoen was niet mogelijk geweest", zei H. Holier- hoek ook op de aansluitende persconferentie. Maar het seizoen is nog lang en zwaar en de tegenstand zal gezien de klasse/indeling nog heel wat zwaarder worden. Deze wedstrijd was dan ook geen graadmeter maar wel een leuk be gin. Eric van Leendert en Twan Pelzer bedank ik vanuit de redactie voor het goede spel en inzet en voor de rest geldt: tot volgende week. Broeder Newin. - Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13