Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 08.30 u. Woensdag 09.00 u. T.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oostrum (Met Rozenkransgebed) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, schepper van alle leven 09.00 u. Voor de vrede in onze gezinnen. Voor een goede uitkomst Voor het bruidspaar Donders-van Cuijck Overl. ouders Poels-Aben, Martien Vermeulen (Koor Harmony) 14.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Giel Emons, Peter Fleurkens Zondag 08.30 u. Miek van Bracht, Brandy van Dyck, Jacqueline En gels, Geertje de Kleijn Misdienaars van Venray (Koor van Venray) Chantal Lenssen, Kelly Willems Vrijdag 10.00 u. 14.00 u. J -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 23 Augustus was er een concours voor de paarden in Mill. Freek Mijling nam hieraan deel in het B-springen en sleepte een mooie 2e prijs in de wacht. 30 Augustus waren de Limburgse kampioen schappen in Sevenum, hier zijn de volgende resultaten behaald: Yvonne Custers een 6e prijs met 164 en 165 punten in de B-dressuur. Theo Verstegen haalde he laas de barrage niet in het M-springen. Freek Mijling behaalde in het B-spin- gen een 12e prijs. 6 September was er weer een concours voor de paarden in Kessel. Yvonne Custers behaalde hier een schitterende 2e prijs met maar liefst 177 punten in de B-dressuur, wat haar dan ook 2 winstpunten oplever de. Sef Huybers behaalde 166 punten in de L-dressuur wat hem een winst punt opleverde. Monique Creemers reed ook in de L-dressuur en haalde 149 punten. Aan alle meisjes vanaf groep 3 Het nieuwe turnseizoen van gymnastiekvereniging St. Christoffel is weer be gonnen en omdat we gestart zijn met een nieuwe groep, zijn er nog plaatsen over. Heb je zin om te turnen, kom dan een keertje meedoen, om te kijken of het iets voor jou is. De lessen worden gegeven op dinsdagavond in de gym zaal in Oostrum. 5 NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5