WoZoCo complex eind 1999 gereed!?! Alweer geruime tijd geleden bent U geïnformeerd over onze plannen om in samenwerking met de Woningstichting Noord-Limburg te komen tot de reali satie van een WoZoCo complex in ons dorp. Inmiddels zijn de voorbereidingen zover gevorderd dat wij verwachten dat eind september de grondverkoop door de gemeenteraad zal worden goed gekeurd, de bouwvergunning inmiddels is aangevraagd en de aanbesteding voor de bouw in de tweede helft van oktober zal plaatsvinden. Hoewel op dit moment nog geen volledige zekerheid over de realisatie kan worden gegeven is het noodzakelijk dat wij op korte termijn geïnformeerd worden over belangstellenden voor een van de koop appartementen, welke naar verwachting vanaf een prijs van ca. 275.000 te koop zullen worden aangeboden. Gegadigden verzoeken wij dan ook dit kenbaar te maken door invulling van onderstaande aanmelding en deze volledig ingevuld te doen toekomen aan de Stichting J.M. Vennekens. (Slechts schriftelijke aanmeldingen middels onderstaande bon zullen in be handeling worden genomen) Nadat er volledige zekerheid over de doorgang en de definitieve prijzen is verkregen zullen wij deze belangstellenden de verkoopbrochure en prijslijst doen toekomen. Men dient er rekening mee te houden dat kopers omstreeks eind oktober/be gin november hun grondaandeel zal worden geleverd en de verschuldigde koopsom voor de grond door hen dient te worden voldaan. Voor belangstellenden voor een huur appartement delen wij U mede dat zij zich t.z.t. kunnen aanmelden bij de Woningstichting Noord-Limburg, Plataan straat 15 te Venray. (Hierover volgt tijdig nader bericht via Oostrums Weekblad) Stichting J.M. Vennekens Onderstaande bon opsturen aan: Stichting J.M. Vennekens, t.a.v. dhr. M.G.M. Litjens, Stationsweg 104, 5807 AC Oostrum 19

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 19