De Kindertelefoon verwacht van vrijwilligers dat zij geïnteresseerd zijn in kin deren en jongeren; dat zij kunnen luisteren en een open mind hebben. Ook verwacht de Kindertelefoon dat vrijwilligers voldoende tijd hebben om vier uur per week aan de telefoon te zitten en de maandelijkse werkbesprekingen bij kunnen wonen. De Kindertelefoon biedt vrijwilligers boeiend en uitdagend werk, leuke colle ga's en leerzame trainingen. Wij starten eind september weer met een introductietraining. Ben je geïnte resseerd, vraag dan een informatiepakketje aan op telefoonnummer 077-351 40 57 (tijdens kantooruren). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dames LVB Mevr. Janssen-Hermans uit Roggel zal een demonstratie verzorgen: Variaties met gehakt. Met gehakt heb je diverse mogelijkheden. Alleen als vlees, maar ook in com binatie met groenten en kruiden. Niet alleen te presenteren bij aardappels, maar ook bij rijst en pasta's. Enkele mogelijkheden: - gehaktbrood - geurige gehaktschotel - gehakt met aubergine - tomaat kaas - kalfsgehaktkoekjes met zure room - gehakt in kerriesaus Na de demonstratie kunnen we uiteraard het gemaakte proeven. Plaats Datum Aanvang Kosten Opgave Gemeenschapshuis Oostrum donderdag 10 september a.s. 20.00 uur 8,- per persoon Op maandag 31 augustus en vrijdag 4 september Tussen 18.00 en 20.00 uur bij Toos Holierhoek, Mgr. Hanssen- straat 77 te Oostrum, tel. nr. 588829. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen t/m vrijdag 4 september. Wij zullen voortaan vaste tijden voor opgave vermelden. Wij verzoeken u zich hier strikt aan te houden. Latere opgaven kunnen we niet meer verwerken i.v.m. het tijdig doorgeven van het precieze aantal personen. 17

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17