Recreant opgelet!!!! Aanvulling van ons Recreantenteam zou zeer welkom zijn! We kijken uit naar een nieuwe recreant. Leeftijd en korfbalervaring niet relevant. Je moet elke woensdagavond beschikbaar zijn voor training of wedstrijd en dol zijn op teamsport en wekelijks sportief gezellig avondje!!!! Kom gerust eens meedoen, vanaf 09/09/98 op sportpark De Spar van 20.00 tot 21.00 uur. Graag vooraf even bellen naar: Magda v.d. Munckhof, tel. 589799. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o de kindertelefoon Gezocht: Leuke collega-vrijwilligers Chantal heeft ruzie met haar beste vriendin. Ze praten al twee weken niet meer met elkaar. Wat kan ze doen om het weer goed te maken? Rob wordt gepest en durft niet meer naar school. Wat moet hij doen? Miranda maakt zich zorgen om haar konijntje. Hij wil niet meer eten en zijn haren vallen uit. Peter heeft een CD in een winkel gepikt en vindt dat achteraf toch niet hele maal kloppen. Beate heeft verkering. Haar vriend wil het uitmaken als ze niet met hem naar bed gaat. José wordt mishandeld. John wil weten hoe je een condoom moet gebruiken. Annemie is vaak alleen thuis en verveelt zich. Voor al deze vragen en problemen kunnen kinderen en jongeren van 8 tot 18 jaar bellen naar de Kindertelefoon. Elke dag, ook in het weekend, tussen 14.00 en 20.00 uur. De Kindertelefoon Noord- en Midden-Limburg, gevestigd in Venlo, beant woordt elk jaar ongeveer 10.000 telefoonoproepen over de meest uiteenlo pende onderwerpen. Aan de telefoon zitten vrijwilligers. Mensen met een open hart en oor voor kinderen. Mensen die vinden dat er een plek moet zijn waar kinderen en jon geren veilig hun vragen moeten kunnen stellen en hun problemen moeten kunnen delen. Mensen ook die vinden dat deze jongeren recht hebben op informatie, dat zij hun eigen keuzes moeten kunnen maken. Mensen die jon geren als gelijkwaardige gesprekspartners tegemoet treden. 15 KORFBALVERENIGING OOSTRUM A

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 16