Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Zaterdag Zondag 19.00 u. Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag 09.00 u 09.00 u Overl. familie Kessels-Verheijen Gest. jaardienst Annie Theeuwen-Derks (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie. Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw. Woensdag 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. (met Rozenkransgebed) Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven. 09.00 u. Voor 'n goede uitkomst. Petronella Maria Kusters-v.d. Berg; Wim Keijsers; Piet Verheijen; gest. jaardienst overl. ouders Achten- Verdijk en kinderen; Toon Perenboom. Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u Zaterdag 19.00 u Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Maarten Wijnen, Lennart Peeters. Zondag 08.30 u. Luuk Gielens, Willem Verheijen. 10.00 u. Annemiek Moraal, Danielle Wijnen. Vreugde, geluk, dankbaarheid! "Het zijn de kleine dingen die het doen (ze maken je zo gelukkig en blij),", zo begint een lied van ons koor Harmony. Het zijn de kleine envelopjes in mijn brievenbus die geweldig groot en blij nieuws mededelen. 'n Paar weken geleden trof ik weer twee van die kleine envelopjes in de brie venbus. Maar omdat er de laatste weken geen Oostrums Weekblad ver scheen, moest ik U een paar weken laten wachten op dit blijde nieuws. Het eerste geboortekaartje kwam van Dave en Christel Moorrees-Rutten van Goetzenhof 15. Zij voelen zich de overgelukkige papa en mama van hun dochtertje NIKKI. leder kind is een wonder en dat voelen ouders heel zeker aan bij 'n eerste kind. Zij hebben op het eerste ogenblik waarschijnlijk geen woorden gevonden om hun vreugde en blijdschap uit te spreken, maar in hun ogen stond ongetwijfeld te lezen: "zoiets geweldigs, zoiets moois, zoiets hemelsen dat is van ons, ons kind". Het tweede geboortekaartje kwam van Berry en Margo Oudenhoven-Peeters 3

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3