NOBEL nieuws De ruiters hadden weer een vol programma dit weekend, voor de pony's wa ren er maar liefst 2 concoursen. Helaas hebben alleen maar Marlies en Jeanine Huybers hiervan gebruik gemaakt. Zaterdag 18 juli was er voor de pony's een concours in Grubbenvorst, hier zijn de volgende resultaten ge haald in de B-dressuur: Jeanine Huybers een 8e plaats met 143 punten, De- nise Creemers een 15de plaats met 162 punten en Milou Bergmans een 7de plaats met 154 punten en met de ponyspelen een 3de prijs. In de M2 dres suur is alleen Marlies Huybers gestart en zij behaalde een 3de prijs met 151 punten. Zondag 19 juli zijn de pony's naar Roggel geweest, Jeanine Huybers behaal de een 6de plaats met 149 punten in de B-dressuur en Marlies Huybers be haalde maar liefst een 1e prijs met 166 punten in de M2 dressuur. Van de pony's hebben alleen Marlies en Denise een winstpunt gekregen. De paarden zijn zondag naar Grubbenvorst geweest en zij hebben de vol gende resultaten behaald: Karin van de Rijdt een 12de plaats met 143 pun ten en Monique Creemers een 9de plaats met 158 punten, beide in de B- dressuur gereden. Alleen Monique heeft hiermee een winstpunt gekregen. Freek Mijling heeft gesprongen in de B klasse. Hij eindigde, van de in totaal meer dan 75 deelnemers, als 7de en kreeg hierdoor een prijs. De pony's hebben alle selectiewedstrijden achter de rug en de volgende rui ters mogen door naar de Limburgse kampioenschappen: Tamara Wilmsen, Femke Kuenen, Ellen Custers, Jeanine Huybers en Marlies Huybers. Milou Bergmans is 2e reserve. ledereen van harte gefeliciteerd en veel succes de volgende keer. Nobel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 15