Gymnastiekvereniging Wanssum Voor het seizoen 1998-1999 zijn wij dringend op zoek naar: 1Een Leider/leidster, die op woensdagmiddag van 17.00-19.00 uur les geeft aan kinderen van groep 3 t/m 6 (Basisschool). Vereisten: Mensen, die PABO-opleiding hebben gedaan of nog volgen; mensen, die in het verleden Akte-J hebben behaald tijdens hun opleiding aan de PABO (toen nog Kweekschool geheten). Ook personen, die op basis van een bepaalde ervaring, bijv. zij, die in het verleden aan kinderen gymnastiekles hebben gegeven, kunnen reageren. Het lesgeven bestaat uit lichte turnoefeningen, gymnastiek en spelvormen. 2. Een Leider/leidster voor de 'Damesgymnastiekgroep', bestaande uit een 20-tal leden, in leeftijd variërend van 40-60 jr., die elke dinsdag avond in Wanssum les hebben van 20.15-21.15 u. Vereisten: Gezien de gemiddelde leeftijd van bovenstaande groep zoeken we hiervoor iemand vanaf 35-40 jaar, die enige ervaring heeft opgedaan in het geven van lichte vormen van gymnastiek en spellen. 3. Een Leidster/leider, die gedurende 1 uur per week op een nader te bepalen (zaterdag)middag/vroeg in de avond bepaalde dansvormen, zoals rope-skipping/jazz-dance/street-dance/aerobic etc. etc. aan een 15-tal meisjes (brugklassers) geeft. Vereisten: Adequate opleiding, bijv. de 6 weken durende basiscursus van Aerobic Sport Holland (A.S.H.) te hebben gevolgd of ervaring hebben in het lesgeven van bovenstaande vormen. Nadere inlichtingen, o.a. over de vergoeding, worden gaarne verstrekt door Herman Reiniers, te bereiken onder tel.nr. 0478 - 53 18 32. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13