nieuws Vandaag hebben bestuur en leiding de ballonnenpiloot weer ingehuurd om de ballonnenkaartjes weer allemaal op te meten, er zijn nog geen kaartjes binnen, ze zullen wel erg ver gevlogen zijn. De kaartjes die thuis terug gestuurd worden kunnen ingeleverd worden op Mgr. Hanssenstr. 8, de ballonnenpiloot maakt van alle kaartjes dan een lijst. De kindermarkt was wel gezellig maar de motregen maakte het wat minder sfeervol, volgend jaar beter. Nu de playbackshow: de leiding heeft kosten nog moeite gespaard ze heb ben een wereldact binnengesleept o.a. Tina Turner en David Bowie, Jantje Smit, Kinderen voor Kinderen, de Smurven en vele anderen zijn vanavond in 't ADORgebouw te zien en te horen. Dit is de laatste clubavond van dit jaar, we wensen jullie allemaal een gezel lige toffe en droge zomervakantie toe. P.S. Voor de ouders die vanavond komen kijken de koffie staat klaar en er mag niet gefilmd worden, foto's knippen wel. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12 juli is er een concours geweest voor de pony's in Horst. In de B-dressuur zijn de volgende resultaten behaald: Ellen Custers een 6de prijs met 161 punten en met ponyspelen 110 punten, Tamara Wilmsen een 11de plaats met 160 punten, Femke Kuenen een 5de prijs met 161 punten en Milou Bergmans een 12de plaats met 157 punten. Ellen, Tamara, Femke en Milou hebben hierdoor een winstpunt gekregen. Marlies Huybers startte in de M2-dressuur, zij behaalde een 7de plaats met 150 punten. De paarden zijn naar Roggel geweest waar maar 2 ruiters gestart zijn, Theo Verstegen sprong in de M, hij haalde helaas niet de barrage omdat hij er een balk af had in de eerste ronde. Monique Creemers haalde 161 punten in de B-dres suur waardoor ze een winstpunt kreeg. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Groetjes leiding-bestuur Nobel 17 NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17