7. Herinrichting: Wester Thienweg, Witte Vrouwenstraat, Herenpasweg, Geeststraat en Hatendonkstraat. 8. Gemeentelijke nota's: Structuurplan Venray "Ruimte voor de toekomst" en "Werken aan kwaliteit" het collegeprogramma 1988-2002. 9. Nieuwe inwoners 10. Rondvraag 11. Sluiting Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum dd. 9 juni 1998 Op zaterdag 23 mei was de dorpsraad te gast bij dhr. en mevr. Verberkt op het Pare "de Witte Vennen" te Oostrum. Het gezelschap kreeg een rondleiding op het recreatiepark. We namen kennis van de toekomstplan nen en de reeds doorgevoerde veranderingen. Een tijdelijk kampeerterrein voor toercaravans is reeds in gebruik genomen. In de zomer van 1999 hoopt men het definitieve terrein in gebruik te nemen. Het Pare beschikt tevens over bungalows zowel in de huur - als koopsector. Tevens is er een ruim openluchtbad beschikbaar voorzien van de gewenste faciliteiten. De vergadering nam kennis van de nieuwe samenstelling van de gemeen telijke commissies. Oostrum is hierin in ruime mate vertegenwoordigd; te weten: Commissie Stedelijk Beheer: G. Volleberg Binnenhof 6, M. Kessels Kloos terstraat 12, B. Linskens Vlasakker 12, L. Verhaegh Randenrade 3. Commissie Welzijn: mevr. A. Teeuwen Witte Vrouwenstraat 20, mevr. L. Tromp Stationsweg 211a. Commissie Stedelijke Ontwikkeling: H. Holtackers Wester Thienweg 11B. Linskens Vlasakker 12. Commissie Cultuur, Onderwijs en Sport: mevr. A. Teeuwen Witte Vrou wenstraat 20, J. Linskens Valkenkampstraat 6. Commissie Financiële en Economische Zaken: R. Dupont Randenrade 45, W. Ates Mgr. Hanssenstraat 30. Commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheid en Volksgezondheid: mevr. L. Tromp Stationsweg 211a, mevr. I. Clarke Valkenkampstraat 4. Synthese gaat in opdracht van de gemeente een onderzoek instellen naar o.m. vrijetijdsbestedingen van jongeren. De jongeren info-bus zal ook Oostrum aandoen. Men wil op deze manier in direct contact treden met jongeren en kennisnemen van hun wensen. In het dorpsradenoverleg vormde de nota "Woningbouw Kerkdorpen" on derwerp van bespreking. Concreet betekent dit voor Oostrum dat er in de jaren 1997 - 1998 - 1999 en 2000 er in totaal 68 woningen gebouwd mo gen worden incl. de 15 woningen van het wozoco-complex. Op dit moment is er voor Oostrum reeds sprake van een achterstandspositie. Compensa tie met voorgaande jaren is toegestaan alsook eventueel compensatie met andere kerkdorpen. 3

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3