COLLECTE t.b.v. Lourdes liefdewerk in de gemeente Venray. Van gemeentewege is er weer een vergunning verleend voor het houden van een huis-aan-huis collecte, in de week Lourdes-Comité van 5 juli t/rn 19 juli. Aid. Venray De opbrengst van deze collecte komt geheel ten Kamperfoelie 82 goede aan zieken c.q. gehandicapten uit de gemeente TefS^) ss^e Venray e.o.! Het Lourdescomité hoopt dat deze jaarlijkse collecte in Uw parochie goed zal worden ontvangen, want de opbrengst in Uw parochie zal ook ten bate zijn van zieken in deze parochie.Wij bevelen deze collecte dan ook gaarne in Uw goedgeefsheid aan. Lourdescomité afd. Venray e.o. P.S. Voor eventuele nadere inlichtingen kan men zich in verbinding stellen met Mevr. J.W. Krijnen-Gooijer Kamperfoelie 82 tel: 0478-58 49 56 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Beste leden van V.V. Oostrum Voor degenen, die het incassoformulier nog niet ingeleverd hebben en toch nog mee willen doen, volgt hier de laatste oproep. De sluitingstermijn van in levering is, zoals aangegeven in de brief, vrijdag a.s. 10 juli 1998. Voor degene die te laat is met inleveren, zal de incasso pas in het volgende seizoen plaatsvinden. Betaling van de contributie seizoen 1998-1999 dient dan nog door uzelf te geschieden via een van de in de brief vermelde mogelijkheden. Ik hoop dat nog veel mensen gebruik gaan maken van deze gemakkelijke manier van betalen. De penningmeester van V.V. Oostrum H. Lenssen Binnenhof 15 Oostrum 14 S'TR^ ia Sekr. Mevr. J.W. Kriinen-Gooier

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14