nieuws A.s. zondag is de ADOR-dag. Met een gezellige ouderwetse kindermarkt. De verkoop start om 11.00 uur tot 13.00 uur, voor 11.00 uur mag er nog niets verkocht worden. Ook hebben we er wat doe-spellen staan, we schminken groot en klein en hopenlijk lukt het ons 't luchtkussen te huren. Er is ook aan de inwendige mens gedacht, neem vooral je vader en moeder mee want om half een (12.30) worden gezamelijk de ballonnen opgelaten, en nu maar hopen dat jouw ballon erg ver komt. Voor alle mensen die kaartjes hebben gekocht bedankt voor uw steun. O ja, voor de drie 't verste gekomen ballonnen hebben we een prijsje. We verwachten jullie allemaal a.s. zondag. P.S. leiding en bestuur verwachten we om 9.00 uur bij het ADOR-gebouw. Playbackshow Het einde van het ADOR-seizoen is in zicht. Daarom willen we als afsluiting een gezamelijke playbackshow organiseren. De playbackshow is voor alle kinderen die bij ADOR zijn. We zouden het leuk vinden als er zoveel moge lijk kinderen mee doen. De playbackshow is donderdag 16 juli van 18.30 20.00 uur. Denk er thuis eens goed over na wie je na wilt doen, bijv. Linda, Roos en Jessica, de Spice Girls, de Back Street Boys of Jantje Smit. Als je mee wilt doen moet je dit zo snel mogelijk doorgeven aan je groepslei ding of aan Tieike Vollenberg, tel. 589 167. Je moet wel zelf voor de muziek zorgen, het liefst op CD. Voor iedereen die mee doet is er een prijs, er is na tuurlijk ook een hoofdprijs. Als je echt geen zin hebt om mee te doen kom je natuurlijk wel kijken. Ouders mogen ook komen kijken. Groetjes Helga, Ingrid en Tieike -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Groetjes leiding en bestuur nieuws 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13