limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Leden LVB Activiteit: Vogeldrinkbakjes maken o.l.v. Netty Jeuken Datum: Donderdag 2 juli Aanvang: 20.00 uur Kosten: 5,- per persoon Plaats. In de schuur bij Herman Verheijen, v. Broekhuizenstraat 40 Wilt u hiervoor meenemen: Grote rabarberbladen Fijn kippengaas (ter grootte van een rabarberblad) Draadtang Leeg mayonaise-emmertje U kunt zich opgeven t/m zaterdag 27 juni a.s. bij Tonny Duyn, Telefoon 58 43 96 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o nieuws Hoi Rollebollers, wat hebben we mooi weer gehad afgelopen zaterdag, we hebben de 5e plaats binnengesleept, en wat waren de velden (lekker) dras sig. We hebben ons weer helemaal uit kunnen leven, er zijn nog steeds kin deren die de 5,— voor de bus niet betaald hebben, dit deze week afwer ken en neem je t-shirt gewassen mee naar de clubavond. Nu een minder prettig bericht, Grad V. gaat 't Rollebol-team verlaten, dit wel na zeker 10 volle jaren gezorgd te hebben voor 10 geweldige Rollebol's. Grad heel veel bedankt voor al die uren, weken, maanden die je in Rollebol gestopt hebt. En nu ander nieuws, over drie weken is het Adordag, dat bete kent dat er 12 juli een kindermarkt, ballonnenwedstrijd, en nog veel meer is. Vanaf volgende week, week 27 en 28 komen de kinderen of leiding aan de deur voor de verkoop van ballonnenkaartjes, ze kosten 1,50 per stuk. De ballonnen werden ook dit jaar weer geschonken door de Rabobank hier voor onze dank. Hou dus 12 juli vrij. Leiding - bestuur 5 vrouwe,.^ A i t rv .VB 1

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5