dhr. J. Peeters uit Weert. Deze schreef o.a. in zijn juryrapport dat "er in de tails nog wel enkele wensen blijven, maar dat de grote lijnen best verzorgd zijn" en "kwaliteit genoeg om e.e.a. te perfectioneren". De kwalificatie voor het optreden was dan ook goed tot zeer goed. Proficiat! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrums Volleybal festival braderie en snuffelmarkt Op zondag 28 juni a.s. wordt door Willem Creemers en Harrie Daniels voor de 9e keer het Oostrums Volleybal Festival georganiseerd. De opbrengst van het tournooi wordt door hen beschikbaar gesteld aan een Oostrumse vereniging, ook dit jaar weer de Oostrumse Harmonie Sub Matris Tutela. In ruil daarvoor levert de Harmonie ondersteuning middels vrijwilligers bij het tournooi. Om 11.00 u. begint het volleybal-tournooi voor mixed-teams, waaraan 25 teams deelnemen. Na het succes van vorig jaar is ook dit jaar weer voor het randgebeuren ge kozen om samen met enkele leden van de Oostrumse Ondernemers (OOZO) en organisatie-buro EERI een GROTE SNUFFELMARKT te organi seren, met tal van nevenaktiviteiten. Er komen zo'n 100 standhouders. Daarnaast een springkussen, draaimolen en vele andere attrakties. Speciaal voor de jeugd treedt het clownsduo Kees Trees op met een groot jeugdvarieté-programma. De braderie-snuffelmarkt vindt plaats in de dorpskern van Oostrum. Naast at trakties, snuffelmarkt etc. zijn er ook enkele terrassen waar men een drankje kan gebruiken en zijn er mogelijkheden om iets te eten. Al met al de moeite waard om even langs te komen. De prijsuitreiking van het volleybal-tournooi vindt aansluitend aan het tour nooi plaats in café de Karklingel. De snuffelmarkt en het tournooi beginnen om 11.00 u. en eindigen om 17.00 u. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HAF oOOSTRUM 3 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3