28 Juni het 9de Oostrums Volleybal festival Zaterdag is het weer zover dan wordt alweer het 9de toernooi gespeeld. Er hebben zich 25 teams opgegeven. Het toernooi begint na de Hoogmis om 11.00 uur. De teams worden geacht om 10.30 uur compleet aanwezig te zijn i.v.m. eventuele veranderingen van het wedstrijdschema. De teamleiders worden verzocht zich om 10.30 uur te melden bij het wed strijdsecretariaat van Edith. De opbrengst gaat nog 2 jaar naar de Harmonie, daarna zal de opbrengst elk jaar naar een andere doelgroep gaan. Als rand- gebeuren bestaat na het succes van vorig jaar weer uit een grote snuffel- markt georganiseerd door E.E.R.I. Er hebben zich weer 100 standwerkers ingeschreven. Tevens zijn er weer tal van nevenaktiviteiten voor de jeugd, zoals, 'n springkussen, draaimolen, clownsduo Kees en Trees met een jeugdvarieté programma. Het kindergebeuren vindt plaats bij café de Karklingel. De snuffelmarkt komt te staan op de Mgr. Hanssenstraat en de Watermolenstraat. Deze wegen zijn zondag voor alle verkeer afgesloten van 09.00 - 18.00 uur. Wij verzoeken de aanwonende als ze die dag weg moeten hun auto voor 09.00 uur buiten de afgesloten route te plaatsen. Tevens om de parkeerplaats bij de Rabobank en het gemeenschapshuis auto-vrij te houden. Wij bieden onze excuses aan voor een eventuele overlast en vragen uw be grip hiervoor. De braderie is om 17.00 uur afgelopen, het toernooi om 18.00 uur. De prijsuitreiking is om 19.00 uur in café de Karklingel waar vanaf 18.00 uur UT GÖT voor de muzikale omlijsting zal zorgen. We hopen voor die dag dat het een keer droog blijft. Verder willen we alle sponsors bedanken voor hun financiële steun en wensen iedereen een fijne en sportieve dag toe. Harrie en Willem -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17