OOSTRUMSE VROUWEN Fietsvierdaagse Venray 1998 Oproep aan alle OVB-leden! Helaas hebben we na het verzamelen van de opgaveformulieren nog te weinig medewerkers voor de fietsvierdaagse. Deze wordt gehouden van 28 t/m 31 juli. Meldt je a.u.b. voor hulp alsnog bij mij aan: Dory Schuurmans tel. 58 62 86 (bellen na 17.30 u.). Ook al is het maar voor een 2 uurtjes. Vele handen ma ken licht werk, vooral op vrijdag komen we tekort. Bij voorbaat dank. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maria Basisschool Oostrum Watermolenstraat 3 5807 BJ Oostrum Sponsorloop Mariaschool Oostrum Op 19 mei jl. werd wederom de sponsorloop van de Mariaschool in Oostrum gelopen. Door het heerlijke weer, de vele enthousiaste deelnemende kinde ren en de ruim aanwezige ouders en andere 'supporters' was het een qezel- lig gebeuren. De kinderen hebben allemaal hun beste beentje voorgezet. Samen met de open dag van school werd maar liefst 5387 gulden bijeenge bracht! Het geld is bestemd voor het project lndi-ja, een ontwikkelingsproject voor kasteloze gehandicapte kinderen in India. Door de uitgebreide voorbereiding van de kinderen op school over het doel van het project hebben de kinderen echt een idee waar ze zo hard hun best voor hebben gedaan. In de komende maanden zal bovendien nog meer pre cies aan de kinderen worden uitgelegd waar het geld aan is besteed. Zo mag de sponsorloop met recht geslaagd genoemd worden. Ouderraad Mariaschool Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11 Fiefs Daagse Venray 3

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11