Venray's Open 1998 Het Venray's Open is een tennisevenement voor alle tennisverenigingen in de gemeente Venray. De deel nemende verenigingen zijn: T.C. Oostrum, T.C. Oirlo/ Castenray, T.C. Rohde, T.C. Merselo, T.C. Leunen/ Veulen/Heide, T.C. Ysselsteyn en T.C. Venray. Eén van de doelstellingen van dit toernooi is het meer gaan samenwerken en er achter komen wie nou echt de sterk ste teams van Venray heeft. Het evenement zal dit jaar weer worden gehou den op het tennispark van T.C. Venray (Vlakwater) en wel op vrijdag 28, za terdag 29 en zondag 30 augustus. Op vrijdag beginnen de eerste wedstrij den om 19.30 uur en op zaterdag en zondag om 09.30 uur. Er wordt gespeeld volgens het toernooireglement van de K.N.L.T.B.. In schrijving staat open voor leden van de 7 Venrayse verenigingen vanaf 16 jaar. Iedere vereniging mag een team per categorie inschrijven. Er wordt ge speeld in teamvorm in drie categorieën. Deze categorieën zijn gebaseerd op speelsterkte. Zo is er een categorie voor D2/E spelers, een categorie voor D1 spelers en een categorie Open klasse spelers. In de D2/E en de D1 klas se bestaat een team uit 4 dames en 4 heren. In de Open klasse vormen 2 heren en 2 dames een team. De wedstrijden worden in een poulesysteem gespeeld. De teams spelen tegen elkaar 5 wedstrijden, te weten; 1 heren enkel; 1 dames enkel; 1 heren dubbel; 1 dames dubbel en 1 mixed dubbel. Er worden twee sets gespeeld (met een tiebreak in elke set bij de stand 6 - 6). Voor tennissers die geen officiële K.N.L.T.B.-sterkte hebben bepaalt de eigen vereniging in welke categorie iemand thuishoort. Wanneer u namens onze vereniging aan dit toernooi wenst deel te nemen, kunt u onderstaande strook invullen en inleveren bij Sjef van Rooij, Randenrade 70 of bij Leo Lenssen, Hatendonkstraat 9. U dient (in principe) alle toernooidagen be schikbaar te zijn. Het samenstellen van de teams gebeurt door de tennisver eniging. Het bestuur Naam: Adres: Tel. nr.: Wil graag meedoen in het team dat voor onze vereniging uit zal komen in de categorie: D2/E; D1 of Open Klasse (svp doorstrepen hetgeen niet van toepassing is) 15 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 15