vrucht van onze grote wederzijdse liefde, en tegelijk een geschenk, 'n heer lijk geschenk van God, hopenlijk kwamen bij hen dan ook de woorden over hun lippen, of minstens in hun hart :"Dank U God", want de geboorte van een kind lijkt me zo iets moois, zo geweldig moois dat het niet onder woor den te brengen is. Jullie kind, 'n heerlijk geschenk ook van God, want het le ven dat God ons schenkt is het mooiste kunstwerk dat er bestaat, maar ook 'n kostbaar geschenk om dat het van God komt, maar tegelijkertijd ook 'n ge weldige opdracht en verantwoordelijkheid die op U, ouders rust. Want God heeft jullie dit kind toevertrouwd om het op te voeden voor Hem, het op te voeden voor waarvoor Hij het heeft bestemd,dat het eens eeuwig gelukkig kan zijn bij Hem. 'n Geweldige opdracht, maar ook 'n heerlijke opdracht, het moet jullie toch ook tot vreugde stemmen dat Hij jullie heeft uitverkoren om dit voor Hem te mogen doen, dat Hij vertrouwen in jullie heeft. Het geluk, het geloof van deze kinderen heeft God voorlopig in jullie handen gelegd. Wees voor jullie kinderen goede, duidelijke wegwijzers naar het geloof, naar God. Voorgaan in het geloof is het belangrijkste wat ouders hun kinderen kunnen meegeven. Als U ouders daarin voorgaat, maakt U dan verder geen zorgen over uw kind, God zorgt dan wel voor de rest, Uw voorbeeldig voor gaan laat God niet onbeloond. Ik hoop en wens U allen van harte toe dat U in die goddelijke opdracht zult slagen. Maak er iets moois van en weest gelukkig met elkaar. Allen van harte gefeliciteerd met die grote rijkdom van 'n kind. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Osteoporose Dinsdag 2 juni is er een lezing over Osteoporose ofwel botontkalking. Waarom dit onderwerp? Botontkalking vormt een bedreiging voor de volksgezondheid. Jaarlijks be landen zo'n 12.000 mensen - waarvan 80% vrouwen - in het ziekenhuis, met een gebroken heup. Osteoporose kan niet worden genezen. Het moet zo veel mogelijk voorkomen zien te worden. Goede voorlichting is daarom van belang. Op dinsdag 2 juni om 20.00 uur is er daarom een lezing in het gemeen schapshuis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 9 ojLs.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 9