09.00 uur Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, voor 'n goede uitkomst Zaterdag 19.00 uur Thei Hendrix, Jan Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloudemans Zondag 08.30 uur Rick en Guus Op den Camp, Giel Emons, Peter Fleurkens 10.00 uur Annemiek Moraal, Danielle Wijnen, Anneke Denissen, Geertje de Kleijn Maandag 10.00 uur Mieke van Bracht, Brandy van Dyck, Susan Felder Collecte In dit weekend in alle H. Missen de collecte voor onze Missionarissen. Weer 'n geweldige rijkdom voor 4 gezinnen! Hartelijk dank aan allen die mij 'n geboortekaartje toegezonden hebben. Want zo'n kaartje bevat immers altijd goed en blij nieuws, zowel voor hen zelf als voor de parochie, 'n heerlijke aanwinst voor de parochie; en tegelij kertijd is het voor 'n pastoor weer 'n duidelijk teken dat zij zich verbonden voelen met de kerk. Vanwege omstandigheden werd dit blijde nieuws van sommigen wat laat vermeld in het Oostrums Weekblad, maar beter laat dan nooit. Het eerste geboortekaartje kwam van Hans Achten-Maureen van Erp, van Goetzenhof 23, zij delen ons mee dat hun gezin is uitgebreid met een zoon "Mika" en wel op 12 April. Het volgende kaartje van Henriëtte en Frits Crienen-Jacobs, van Mgr. Hans- senstraat 27. Zij laten ons weten dat 21 april voor hen een onvergetelijke dag is geworden door de geboorte van hun eerste kind, een zoon "BJÖRN". Weer 'n volgend kaartje kwam van Hans en Ivonne Hanen-van Raaij, van Randenrade 84, zij mochten op 2 Mei hun tweede kind verwelkomen, een zoon "LARS", broertje van Myrthe. En tenslotte nog 'n kaartje van Hans en Rianne Manders-Jilesen, van de Hulst 15. Zij werden op 19 Mei de gelukkige ouders van 'n derde kind, een zoon "BOB", broertje van Nick en Mandy. Kinderen zijn 'n heerlijke, grote rijkdom. Ik geniet zelf altijd als ik vanuit de tuin de kleuters van de school zie spelen en babbelen met elkaar, dan denk ik vaak wat zullen die elkaar allemaal te vertellen hebben, ze komen nooit uitgepraat. Maar hoe moeten de ouders dan wel niet genieten als zij kunnen zeggen dit is ons kind, ons eigen kind, 7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7