Randenrade van noord naar zuid (in de richting Watermolenstraat): 85% van het gemotoriseerd verkeer rijdt in deze richting niet harder dan 38 km/uur (V 85). Uit de metingen blijkt dat 1.7% van het verkeer tussen de 50 en 55 km. uur rijdt. Hogere snelheden komen niet voor. Het aantal voertui gen dat zich per etmaal in deze richting begeeft bedraagt 116. Uit de tellingen mag geconcludeerd worden dat de gereden snelheden ac ceptabel zijn. De grootste groep automobilisten rijdt niet harder dan 40 km. uur en de geldende maximumsnelheid wordt nauwelijks overschreden. Daarbij komt naar voren dat de Randenrade een, wat verkeer betreft, zeer rustige straat is (225 motorvoertuigen per etmaal in beide richtingen op een gemiddelde werkdag). De cijfers maken duidelijk dat de huidige verkeers- remmende voorzieningen voldoen. Het voorstel van de dorpsraad is dan ook om de bloembakken als verkeers remmers te handhaven. Het stemt ons tot voldoening dat de bloembakken in goede staat van onderhoud verkeren. De beplanting ziet er goed uit. Laten wij er gezamenlijk voor zorgen dat dit zo blijft! Speelterrein Oude Watermolen. De laatste tijd bereiken ons regelmatig klachten over be- en vervuiling van het speelterrein. Onlangs constateerden wij dat de zandbak gebruikt werd als hondentoilet. Ook glasresten werden aangetroffen. Een groep vrijwilligers zal een dezer dagen proberen alles weer op orde te brengen. Wij doen een beroep op iedereen om ervoor te zorgen dat het speelterrein met speeltoestellen er keurig uit blijft zien. Laten wij er samen voor zorgen dat de kinderen hier ongestoord en in alle rust kunnen spelen. Menig dorp is jaloers op zo'n unieke locatie in de dorps kern. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan alle inwoners van Oostrum Hierbij delen wij U mede dat de opbrengst van de collecte van het Astma fonds 975,15 bedraagt. Hiervoor willen wij u, gulle gevers heel hartelijk danken. Een extra bedankje willen we natuurlijk richten tot de dames van de OVB die hiervoor weer de nodige vrije tijd aan geïnvesteerd hebben. Collecte organisatie Astmafonds Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 STEUNPUNT VOOR 1.6 MILJOEN NEDERLANDERS Astma ZZ Fonds

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3