RECEPTIONISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER M/V DIVERS PERSONEEL M/V 16 Wij zijn op zoek naar de volgende kandidaten: Voor een recreatiepark in de omgeving van Venray zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste medewerkster voor de receptie. Tot de werkzaamheden behoort o.a. ontvangen van gasten. U bent het eerste aanspreekpunt voor de bezoekers. Zowel telefonisch als mondeling informatie verstrekken aan potentiële gasten. Het spreekt voor zich dat enige kennis van de Duitse en Engelse taal een must is. Gp de receptie wordt tevens de facturatie en admini stratie van het park verzorgd. Hiervoor wordt kennis van Exact en WP gevraagd. Bent u geïnteresseerd in deze boeiende functie en vindt u het geen probleem dat u in de zomermaanden wat meer en in de wintermaanden wat minder werkt, neem dan contact met ons op. U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit en werkt gemiddeld 34 uur per week. Bij gebleken geschiktheid wordt u een contract aan geboden. Zoekt u geen receptiewerk maar wel ander werk, neem dan ook contact met ons op. Wij hebben momenteel meer dan Bü vacatu res, zowel parttime als fulltime, in dagdienst en ploegendienst, van schoonmaak tot hoofd kwaliteitsdienst. Kortom, voor iedereen die wil werken zijn er mogelijkheden. Mocht er niets voor handen zijn, dan gaan wij voor u op zoek! Kijk voor meer vacatures naar TVGazet Venray/Horst, teletekst pagina 407. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Veriray, 0478-511 708. Grote Markt 1 7. Dactylo. Jb actylo

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 16