AGENDA: 1. Opening. 2. Notulen van de vergadering van 5 maart 1998. 3. Verslag van de gezamenlijke vergadering van VZO Ysselsteyn e.o. en Oostrum van 31 maart j.l. Ter kennisname bijgevoegd. 4. Ingekomen stukken en mededelingen. 5. Verslag van beleidsgesprek van 26 mei met B&W en afvaardiging van de besturen van VZO Venray, VZO Ysselsteyn e.o. en OOZO. 6. Deelname aan Oostrums Volleybaltoernooi op Zondag 28 juni a.s. 7. Overzicht gezamenlijke publiciteit. 8. Rondvraag/ korte pauze. (plm. 20.45 uur). 9. Inleiding door de heren Boots en Linssen van de Kamer van Koop handel voor Noord- en Midden- Limburg. Zij zullen o.m. ingaan op wat het werk van de Kamer van Koophandel inhoudt en vooral wat de "Kamer" voor ons allen kan betekenen. Er is ruimschoots gelegenheid tot het stellen van vragen. 10. Sluiting. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Venray's Open 1998 Het Venray's Open is een tennisevenement voor alle tennisverenigingen in de gemeente Venray. De deel nemende verenigingen zijn: T.C. Oostrum, T.C. Oirlo/ Castenray, T.C. Rohde, T.C. Merselo, T.C. Leunen/ Veulen/Heide, T.C. Ysselsteyn en T.C. Venray. Eén van de doelstellingen van dit toernooi is het meer gaan samenwerken en er achter komen wie nou echt de sterk ste teams van Venray heeft. Het evenement zal dit jaar weer worden gehou den op het tennispark van T.C. Venray (Vlakwater) en wel op vrijdag 28, za terdag 29 en zondag 30 augustus. Op vrijdag beginnen de eerste wedstrij den om 19.30 uur en op zaterdag en zondag om 09.30 uur. Er wordt gespeeld volgens het toernooireglement van de K.N.L.T.B.. In schrijving staat open voor leden van de 7 Venrayse verenigingen vanaf 16 jaar. Iedere vereniging mag een team per categorie inschrijven. Er wordt ge speeld in teamvorm in drie categorieën. Deze categorieën zijn gebaseerd op speelsterkte. Zo is er een categorie voor D2/E spelers, een categorie voor D1 spelers en een categorie Open klasse spelers. In de D2/E en de D1 klas se bestaat een team uit 4 dames en 4 heren. In de Open klasse vormen 2 heren en 2 dames een team. De wedstrijden worden in een poulesysteem gespeeld. De teams spelen tegen elkaar 5 wedstrijden, te weten; 1 heren enkel; 1 dames enkel; 1 heren dubbel; 1 dames dubbel en 1 mixed dubbel. 7 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7