In de meimaand iedere dag na de H. Mis van 9 uur Rozenkransgebed. Alleen op de woensdagen wordt het Rozenkransge bed gebeden onder het Lof van 19.00 uur Maria, Moeder van alle mensen, wees barmhar tig. Draag ons in uw warme liefde. Laat ieder die hier knielt, troost ervaren, begrip voelen. Want wie meer dan U kan kijken in de ziel van ieder mens en wie kan beter met ons meevoelen. Laat dit beeld een oproep zijn naar alle mensen in de hele wereld, dat wij onze handen moeten gebruiken om te bouwen aan een liefdevolle wereld en elkaar moeten dragen in pijn en nood. Dit vragen wij U, door Christus onze Heer. Wees gegroet Maria. Uw dankbare pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrum 14 mei 1998 Aan de Leden van de Oostrumse Organisatie voor Zelfstandige Ondernemers, 1 Oostrumse Zelfstandige Ondernemers Betreft: uitnodiging ledenvergadering. Hierdoor nodigt het bestuur U uit voor onze leden vergadering, die zal plaatsvinden op Woensdag 27 mei a.s. in de vergaderzaal van 't Allemanscafé, Mrg. Hanssenstraat 45 te Oostrum; aanvang: 20.00 uur. Uw bijzondere aandacht vestigen wij op agendapunt 9. Wij hebben afgezien van een presentatie over de EURO, omdat op 2 juni a.s. in restaurant "Aste- ria" in Venray al een informatieavond georganiseerd wordt door de Rabo bank over dit onderwerp, waar iedereen van harte welkom is. Deze bijeen komst is dermate ruim van opzet, dat het bestuur het juister vond dat wij plaatselijk afzagen van de organisatie van een dergelijke avond. Het zou an ders dubbelop zijn. Wij denken in "de Kamer van Koophandel" een goed en practisch alternatief te hebben gevonden. Wij vertrouwen op een goede opkomst. Met vriendelijke groeten, namens het bestuur van de OOZO J.W.M. Janssen, secretaris 5 ORGANISATIE

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5