een mooie aanval over links met een kopbal fraai afrondde. In de 80e minuut ging Bram Broeren alleen door en ontweek op deze wijze de buitenspelval en scoorde beheerst de 3-0. Zo won Oostrum deze wedstrijd verdiend, waar bij Geijsteren toch enkele kansen kreeg, maar deze niet wist te benutten. De wedstrijdbal werd deze dag geschonken door: Marcel Lenssen van Café 't Klinkerke uit Geijsteren. Oostrum 1 - Nunhem 1 1-4 Het eerste kwartier domineerde Oostrum de wedstrijd en leek een gemakke lijke middag tegemoet te gaan. De thuisploeg creëerde enkele goede kansen en een voorsprong wSs niet onverdiend geweest. Na een tegentreffer in de 17e minuut kwam Oostrum niet meer in de wedstrijd en speelde voorname lijk tegen zichzelf. Op slag van rust werd de voorsprong naar 0-2 uitgebouwd met een fraaie kopbal uit een korner. Vijf minuten na de rust was het weer raak toen de buitenspelval niet dichtklapte en Nunhem via een fraaie lob scoorde. Tien minuten voor het einde werd het zelfs 0-4 door een afstands schot dat via de binnenkant van de paal binnenging. Twee minuten later kon Marc van Dijk een bal binnentikken en kon zo de eer voor Oostrum redden. Na afloop was een ieder het er over eens dat de nederlaag verdiend was, maar tegen een tegenstander van het formaat van Nunhem eigenlijk niet verloren mag worden. Komende week volgt de laatste (uit-)wedstrijd tegen Horn. Oostrum 5 - Achates 5 2-0 (1-0). Ja beste lezers het staat er juist in. Velen van ons vast lezerspubliek zullen afgelopen maandag wel gedacht hebben de uitslag in de krant staat ver keerd om. Niks is minder waar. Tegen "angstgegner" Achates haalde Oost rum een zware maar verdiende overwinning. Werden de Oostrummers in Ot- tersum nog van de groene mat getikt, nu was de wereld omgekeerd. Oost rum trok vanaf het beginsignaal meteen ten aanval en Achates liet zich voor al in de eerste helft de kaas van het brood eten. Al na 4 minuten was het Th. v.d. Pas die zwak verdedigen afstrafte en de 1-0 liet aantekenen. Hierna wil de Oostrum duidelijk het karwei af maken en dicteerde het duel. Kansen werden goed uitgespeeld maar het vizier stond weer niet scherp. Op het middenveld werd de gevaarlijkse man van de heenwedstrijd vakkundig afge schermd mede door de van Bali teruggekeerde H. Hofman. Dat zijn verblijf in dit "kuuroord" succesvol was geweest werd snel duidelijk. De gehele Oostrumse ploeg verkeerde trouwens in blakende vorm. Door al de gemiste kansen (waaronder een pingel) was de thee-stand maar 1-0. Direct na rust kwam Achates zoals verwacht sterk uit de kleedkamers en drong serieus aan. Oostrum doelman Th. Kessels had weer een van die dagen waarop al les voor hem was. Achates had zijn kansen maar deze werden bekwaam verijdeld. Uit de ruimte die Achates Oostrum bood werden enkele gevaarlijke 14

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14