Auke Reijnders, Geertje de Kleijn, Dianne v.d. Mortel, Daisy de Boer, Daniel le Wijnen, Maud Lepsi, Noortje Versleijen, Suzan Nellen, Erna Gooren, Mie- ke Emons, Nicole Verspaget, Linda Wijnhoven, 17.00 uur Britt Kessels, 17.10 uur Laura Op den Camp, 19.35-19.59 uur (elk 6 minuten) Klaartje Vol- lenberg, Loes Kessels, Lieke ten Brummelhuis, Sanne de Kleijn, Rik Op den Camp. Op zondag zijn de deelnemers: 10.40-10.52 uur (elke 4 minuten) Maarten Wijnen, Rinske Reijnders, Peter Fleurkens, Bas Vermeulen, 11.11-11.21 uur (elke 5 minuten) Mark Clephas, Tom Vermeulen, Jorn Kessels,12.26-12.56 uur (elke 5 minuten) Wietse Reijnders, Jacqueline Engels, Bas Vermeulen, Jorn Kessels, Arjan Kempen, Judith Philipsen, Lars Kesels. 21.23 uur Noud v.d. Mortel (samen met Frank Jenneskens uit Leunen). In totaal 35 deelne mers. Wij wensen alle deelnemers veel succes! Eikenhofkapel Beste muziekvrienden Al meer dan 25 jaar word er met plezier muziek gemaakt in Oostrum en daarbuiten. Na het feest is er besloten om ons muzikaal peil te testen. Deelname aan een internationale wedstrijd voor blaaskapellen, georgani seerd door het Wereld Muziek Concours (WMC) te Kerkrade, is hier zeer ge schikt voor. Dit concours wordt bezocht zowel door nationale als internatio nale kapellen. We zijn ingeschreven in de 3e klasse, de heuvel klasse, en zullen worden beoordeeld door een internationale jury, Iedere kapel maakt een half uur muziek. Als eerste brengen we een verplicht werk ten gehore. Daarna 2 keuze werken. De resterende tijd wordt met ei gen keuzes ingevuld en zal van lichtere aard zijn. Dus zoals u van ons ge wend bent is er voor ieder wat wils. We nodigen alle muziekliefhebbers en fans uit om te komen genieten van de muziek te Kerkrade. Uw steun is zeer welkom en zal ons sterken om onze deelname. Wij zijn ingedeeld van 09.30 tot 10.00 uur op zondag 3 mei. (oké, dit is vroeg maar iemand moet beginnen en de eerste klap is een daalder waard). We vertrekken om half zeven met een bus naar Kerkrade en zijn rond 13.00 uur weer in Oostrum. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar in de bus. Deze kunnen we u aan bieden voor 15,- p.p. Wilt u uitgerust en zonder file-stress aankomen in Kerkrade, neem dan kontakt op met Peter Gommans, tel. 589396. Doe dit wel snel want vol is vol. Tot slot hopen we na onze degelijke voorbereiding een goed resultaat neer te zetten. Tot ziens in Kerkrade. Eikenhofkapel, Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5