Beste leden, Door omstandigheden is de feestavond vorig jaar niet doorgegaan. Er is door het bestuur een feest middag/ avond gepland, op 6 juni a.s. Wij willen starten om ongeveer 15.30 a 16.00 uur met een fietstocht. Deze fietstocht zal tussen de 35 en 45 km lang zijn. Hieraan kunnen alle leden deelnemen met hun partners en e.v. kinderen. De tocht zal in etappes verdeeld zijn, met op de rustplaatsen een verrassing. Naar verwachting zal de fietstocht tot ongeveer 20.00 uur duren. Wij verwachten dan om 20.30 21.00 uur de Seniorleden met partner weer terug voor de feestavond. Om het een en ander goed voor te bereiden zouden wij nu al graag weten of u op die middag c.q. avond aanwezig bent en met hoeveel personen. Wilt u zo vriendelijk zijn om onderstaande strook in te leveren voor 10 mei a.s. bij J. v. Rooy, Randenrade 70 of L. Lenssen, Hatendonkstraat 9. Bij de opgave voor de feestavond 10,00 p.p. bijvoegen. Dus voor u en voor uw e.v. partner. Naam Ik neem met personen deel aan de fietsmiddag Naam Ik neem met personen deel aan de feestavond Ik sluit een twee keer ƒ10,00 bij (doorhalen wat niet van toepassing is). Deze betaling is alleen voor de registratie, u ontvangt dit in consumpties re tour. Graag tot 6 juni. ATTENTIE Tennislessen Aan alle jongens en meisjes/senioren die zich opgegeven hebben voor de tennislessen. Het volgende: De lessen worden niet op 18 april maar op 25 april gestart. In verband met het openingstoernooi. De lessen beginnen 's middags. Willen degenen die zaterdagmiddag niet kunnen dit even laten weten aan Henny van Dijck, tel. 580 160. Om misverstanden te verkomen. Indeling tennislessen volgt nog. 19 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 19