Op de heenreis is er een koffiestop onderweg en op de terugreis een geza menlijk diner. De kosten zijn geraamd op 70 gulden per persoon, inclusief de rondvaart en eventuele entreegelden. Als datum is gepland maandag 18 mei 1998. Om deze reis te organiseren is het nodig dat men zich tijdig aanmeld d.w.z. voor 1 mei 1998. Dit kan bij dhr. Jan Derks, telefoon 58 13 98 of bij de secretaris telefoon 58 38 89. Deze reis is bedoeld voor de leden van de KBO maar u kunt natuurlijk ook een gast meebrengen. Van harte welkom. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Leden LVB Stadswandeling VVV Venray Vanavond (donderdag 23/4) zal de stadswandeling plaats vinden. Verzame len (voor degene die zich hebben opgegeven) om 19.00 uur bij het VVV kan toor. U partner is ook van harte welkom. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Volgende week donderdag 30 april is het weer zover: Koninginnedag! Voor peuters en kinderen van groep 1 t/m 6 wordt van 10.00 - 12.00 uur weer van alles georganiseerd bij de Watermeule. Het programma ziet er als volgt uit: - Met versierde fietsen een klein tochtje maken door Oostrum. - Spellen rond de watermeule, met o.a. paardrijden, koekhappen en nog veel meer, maar dat verklappen we niet. Dit is de fietsroute die we gaan maken: Watermeule - Buitenhof - Randenrade - Jofferspas - Goetzenhof - Randenrade - Kloosterstraat - Asselberghsstraat - Vlasakker - Randenrade - Watermeule. Er worden prijsjes uitgereikt voor de mooist versierde fiets. We hopen op een grote opkomst, hoe meer er komen hoe leuker het wordt, ledereen is natuurlijk van harte welkom! Kom kijken en aanmoedigen! Ook hopen we dat er mensen langs de fietsroute staan om de mooie versierde fietsen te kunnen bewonderen. Als het regent zal het feest helaas niet doorgaan. Het oranjecomité. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13