Het tweede kaartje kwam van Peter en Mariëlle Loonen, bekende naam Loonen zal nog lang blijven klinken in Oostrum, want zij delen ons mede dat ook hun gezin is uitgebreid met een zoon "SEB". En het derde geboortekaartje kwam van Eric en Mariëlle Wijers-Lemmens van Valkenkampstraat 7, zij hebben hun eerste kind "FLOOR" zeker met zang en muziek binnengehaald en verwelkomd, want zij houden van muziek en Mariëlle is een trouw en goed lid van ons koor Harmony, misschien heeft FLOOR de laatste maanden al iets meegekregen van de heerlijke stem van Mariëlle en kan FLOOR later het koor van haar moeder gaan versterken. Oostrum is dus weer drie kinderen rijker geworden, 'n grote rijkdom. Kinderen zijn immers 'n grote, heerlijke rijkdom. Zonder kinderen zouden we heel veel moois en vreugdevols missen. Ik heb persoonlijk altijd 'n prettig gevoel als de vakantie voorbij is, want onder de va kantie kom ik vanzelfsprekend ook niet op school en hoor ik achter de pastorie de kleinsten van de school ook niet meer spelen. Maar ongetwijfeld begrijp je pas echt volledig wat 'n wonderlijk bezit 'n kind is op het ogenblik dat je kunt zeggen: dit is ons kind, ons eigen kind, 'n geschenk uit Gods handen, maar ook vrucht, beloning van onze grote liefde. Dan dringt het "Wonderlijke" dieper in je door, dan wordt je stil bij zo iets moois, zo'n wonderlijk moois, je weet niet aan je woorden te komen maar misschien la gen toch de woorden in je hart: "Dank je wel, God." Want een kind is meer dan een schepping van mensen alleen. Kinderen zijn ook een uitdaging: God gaf ze ons als een geschenk, maar ook met de opdracht: zorg dat het iets moois blijft, laat het Mijn evenbeeld blijven". Kinderen staan nog helemaal open, en van wie zijn ze meer afhankelijk dan van hun ouders. Wij hopen dan ook dat jullie allen, hier genoemd, in deze heerlijke, goddelijke opdracht zullen slagen. Maak iets moois van jullie grote rijkdom, van jullie kinderen. Ik wens jullie heel veel succes en jullie allen ook van harte gefeli citeerd met jullie lievelingen. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Oostrum, 18 april 1998 Aan de leden Bij voldoende belangstelling gaat onze jaarlijkse busreis deze zomer naar Amsterdam. Op het programma staat een rondvaart per boot door de Am sterdamse grachten en een bezoek aan het centrum, eventueel Paleis op de Dam, en verder nog de luchthaven Schiphol. 11 KBO- OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11