Misdienaarsbeurten Vrijdag (Goede Vrijdag) 14.30 en 15.00 u. Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen 19.00 u. Job Euwes, Luuk Gielens Zaterdag (Paaszaterdag) 19.00 u. Gebr. Kessels, Lennart Peeters, Willem Verheijen Zondag 08.30 u. Maren de Boer, Chantal Lenssen, Mieke van Bracht, Floortje Gloudemans Zondag 10.00 u. Annemiek Moraal, Danielle Wijnen, Anneke Denissen, Geertje de Kleijn Maandag (Tweede Paasdag) 08.30 u. Brandy van Dyck, Susan Felder 10.00 u. Gebr. Gloudemans Paaszaterdag - Gezinsviering om 19.00 uur "Christus, het LICHT voor deze wereld", zal in deze gezinsviering onder streept worden door de vele brandende kaarsjes. In kinderlijke taal zullen de kinderen vervolgens het Paasverhaal vertellen. Vóór deze dienst wordt U allen een kaarsje aangeboden, dat bij het begin van deze dienst wordt aangestoken. Als alle lampen in de kerk weer bran den kunt u het kaarsje uitmaken. Ziekencommunie Wanneer er zieken of gehandicapten zijn die met Pasen graag thuis de H. Communie zouden willen ontvangen, laat het dan even weten op de pasto rie, tel. 581 254. Opbrengst Vastenactie 1998 De opbrengst van de Vastenactie, bestemd voor Zuster Truus Lemmens, heeft opgebracht het geweldig mooie bedrag van 2975,-. Heel hartelijk dank aan allen die aan dit succes hebben bijgedragen. Ook heel hartelijk dank aan onze carnavalsvereniging voor hun inzet en ver dienstelijk werk. Zalig Pasen! Het kerkbestuur wenst u allen een Zalig Pasen en fijne Paasdagen. uw pastoor 7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7